Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Fireboy And Watergirl 4 The Crystal Temple

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Nisan 02, 2013
Fireboy And Watergirl 4 The Crystal Temple, Fireboy And Watergirl bulmaca oyununun en son versiyonudur.
  • Play

Fireboy And Watergirl 4 Kristal Tapınak, Fireboy And Watergirl bulmacasının bir sonraki versiyonudur; burada arkadaşlarınızla birlikte 2 oyunculu modda oynayarak seviyelerdeki tüm bulmacaları çözerek bir sonraki seviyeye geçebilirsiniz.

Diğer Fireboy ve Watergirl oyunlarını ya da Pheus ve Mor gibi bir oyunu oynadıysanız, Fireboy ve Watergirl 4 The Crystal Temple'daki temel konsepti biliyorsunuzdur. Bir karakteri WASD tuşları ile diğerini yön tuşları ile kontrol ediyorsunuz. Aynı şekilde, Fireboy'un suya giremeyeceğini ve Watergirl'ün lavlara giremeyeceğini anladığınızda bulmacalar daha da zorlaşıyor.

Şimdi, Fireboy ve Watergirl'in her baskısında, eğer istersen, merkezi bir hile var. Crystal Temple'da, bu hile aslında herkesin Portal ve Portal 2'den aşina olması gereken portallardır.

Bu yeni bulmaca Fireboy And Watergirl 4 The Crystal Temple oyununda arkadaşlarınızla eğlenin ve oyundaki en iyi oyuncu olun. İyi şanslar ve iyi eğlenceler!

Web sitemizde her gün oynamak için yeni bir oyun bulun! Şu anda tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz, birçoğu engellenmemiş oyunlar olan binlerce çevrimiçi oyunumuz var! Ve dahası: Her gün yeni oyunlar ekliyoruz!

Özellikler:

  • 2D grafikler
  • Çözmek için eğlenceli bulmacalar
  • İyi zeka oyunu
  • Öğrenmesi kolay kontroller

Geliştirici
Fireboy And Watergirl 4 The Crystal Temple, Kizi tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Fireboy And Watergirl 4 The Crystal Temple game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 41.5k times and has received a rating of 4.00 / 5 din 265 votes. This awesome game has been made by Kizi and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Fireboy And Watergirl 4 The Crystal Temple game, make sure to check out our other exciting games.