Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Fire Depot

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Mart 15, 2023
Bugünün oyunu Fire Depot ile bir itfaiyecinin hayatından bir gün geçirin! Bunun için burada, web sitemizde ücretsiz oynayın!
 • Navigate/water On/off
  Drive
  Enter Car
  Switch Camera
  Hose
  Fire Extinguisher

Fire Depot, araba oyunlarının heyecanını itfaiye aracı oyunlarının zorluklarıyla birleştiren heyecan verici bir çevrimiçi tarayıcı oyunudur. Oyuncular bir itfaiye aracının kontrolünü ele geçirip şehrin içinden geçerek devasa bir haritayı keşfediyor ve söndürmek için yangınlar arıyor. Oynanış gerçekçi, bu oyunu araba sürme oyunlarını veya genel olarak araba oyunlarını seven herkes için harika bir seçim yapıyor.

Fire Depot ile ilgili en iyi şeylerden biri, her yaştan oyuncu için uygun olmasıdır. Çocuklar bir itfaiye aracını sürme ve yangınları söndürme şansını çok sevecek, yetişkinler ise oyunun gerçekçi grafiklerini ve gündelik oynanışını takdir edecek. İster çocuklar için araba oyunları, ister kendi başınıza oynayabileceğiniz araba oyunları arıyor olun, Fire Depot kesinlikle göz atmaya değer.

Genel olarak, Fire Depot, hem sürüş oyunları hem de itfaiye arabası oyunları hayranları için benzersiz ve heyecan verici bir deneyim sunan ilgi çekici ve sürükleyici bir oyundur. O halde neden itfaiye aracınızın direksiyonunu kapıp şehri keşfetmeye bugünden başlamıyorsunuz?

Web sitemizde her gün oynamak için yeni bir oyun bulun! Şu anda tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz, çoğu engellenmemiş oyunlar olan binlerce çevrimiçi oyunumuz var! Ve daha da fazlası: Her gün yeni oyunlar ekliyoruz!

Özellikler:

 • 3 boyutlu grafikler
 • Keşfetmek için devasa harita
 • Öğrenmesi ve oynaması kolay

Yayın tarihi
Eylül 2022
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Fire Depot game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 2.1k times and has received a rating of 4.29 / 5 din 17 votes. and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Fire Depot game, make sure to check out our other exciting games.