Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Ferge.io

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi June 06, 2022
Ferge.io, rekabetçi maçlarda dünyanın her yerinden oyunculara karşı oynayabileceğiniz çevrimiçi bir nişancı oyunudur. Burada ücretsiz oynayın!
 • Shoot
  Move
  Jump
  Reload

Bazı ücretsiz atış oyunları oynamak mı istiyorsunuz? Çünkü eğer öyleyse, 1001-oyun.com'da sizin için hazır, engellenmemiş harika bir nişancı oyunumuz var! Ferge.io, dünyanın her yerinden oyunculara karşı atış becerilerinizi test edebileceğiniz eğlenceli bir rekabet oyunudur.

Eylem, turun başladığı andan itibaren başlar. Ferge.io'da boş bir an yok, her açıdan size ateş eden oyuncular olacak ve tehlikeden kurtulmayı ve bazı oyuncuları kendiniz ortadan kaldırmayı başarmanız gerekecek.

Seviye, rakiplerinize karşı mücadelenizde bir araç olarak kullanılmak üzere özel olarak yapılmıştır. Koruma, taktik pozisyon alma ve daha fazlası için çeşitli alanlar kullanılabilir. Ne kadar çok oynarsanız, seviyelere o kadar aşina olursunuz ve o kadar iyi olursunuz.

Ferge.io bir beceri, hassasiyet ve doğruluk oyunudur ve kazançlarınızdan ve kayıplarınızdan yalnızca siz sorumlusunuz. Bu yüzden, size meydan okuyacak bir nişancı oyunu bulacağınızı umarak engellenmemiş bazı silah oyunları arıyorsanız, onu burada web sitemizde buldunuz!

Web sitemizde burada oynayabileceğiniz daha birçok ücretsiz bilgisayar oyunu var! Bunları bulmak için tek yapmanız gereken oyun kategorilerimize göz atmak. Orada hemen deneyebileceğiniz binlerce eğlenceli çevrimiçi oyunla karşılaşacaksınız ve her gün daha pek çoğu ekleniyor!

Özellikler:

 • Renkli 3D grafikler
 • çok oyunculu
 • Rekabetçi ve hızlı tempolu oyun
 • bol silah
 • İyi tasarlanmış haritalar
 • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
June 2022
Geliştirici
Ferge.io, Lee Zak tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
TEENPEGI 16
This Ferge.io game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 17.2k times and has received a rating of 4.04 / 5 din 250 votes. This awesome game has been made by Lee Zak and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Ferge.io game, make sure to check out our other exciting games.