Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Ferals.io

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi January 20, 2023
Ferals.io, gelişmek için yeterince uzun süre hayatta kalmanız gereken çok oyunculu bir hayatta kalma oyunudur. Son halinize ulaşabilecek misiniz?
  • Move
    Special Moves

Ferals.io, oyuncuların zorlu bir ortamda hayatta kalmaya ve gelişmeye çalışan vahşi hayvanların rolünü üstlendiği heyecan verici bir 2D io oyunudur. Oyunda, oyuncular dünyayı keşfetmeli ve diğer hayvanları alt etmek ve onları alt etmek için becerilerini ve yeteneklerini kullanarak yiyecek avlamalıdır. Oyuncular ayrıca kendilerini tehlikeye atabilecek diğer tehlikeli yaratıklara da dikkat etmelidir. Ferals.io, hızlı oynanışı, ilginç grafikleri ve kıyasıya rekabetiyle oyuncuları koltuklarının ucunda tutacak eğlenceli ve bağımlılık yapan bir oyundur.

Çevrimiçi olarak daha fazla oyun oynamak ister misiniz? Oyunlar bölümümüze baktınız mı? Bazı ücretsiz oyunlar oynamak istiyor ancak ne oynayacağınızdan emin değilseniz, başlamak için en iyi yer burasıdır. Araba oyunlarından nişancı oyunlarına, atari oyunlarından hayatta kalma oyunlarına kadar her şey dahil olmak üzere binlerce ücretsiz bilgisayar oyunumuz var. Ve işte daha iyi haberler: Web sitemizde her gün yeni bir oyun oynayabilirsiniz, o yüzden gelin ve bize bir göz atın!

Özellikler:

  • 2D grafikler
  • çok oyunculu
  • Rekabetçi oyun
  • Öğrenmesi ve oynaması kolay

Yayın tarihi
January 2023
Geliştirici
Ferals.io, WebGames.io tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Ferals.io game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 1.6k times and has received a rating of 2.82 / 5 din 11 votes. This awesome game has been made by WebGames.io and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Ferals.io game, make sure to check out our other exciting games.