Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Feller 3D

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi March 31, 2023
Ağaç işlemeyi sever misin? Öyleyse gelin ve bugünün oyunu Feller 3D'yi deneyin! Web sitemizde ücretsiz oynayabilirsiniz!
  • Interact With The Game

Oduncu dünyasında heyecan verici ve sürükleyici bir deneyim mi arıyorsunuz? Tüm hevesli ahşap işçileri için nihai simülatör oyunu olan Feller 3D'den başkasına bakmayın! Çarpıcı 3D grafikler ve bir dizi zorlu ağaç kesme aktivitesi ile bu engelsiz oyunun sizi bağlayacağından emin olabilirsiniz.

Ağaçları kesmek, parçalara ayırmak ve kamyonlara yüklemekle görevli becerikli bir oduncu olarak oynuyorsunuz. Topladığınız odunlardan evler inşa edin. Ancak uyarılmalıdır: Bu basit bir iş olmayacak; ağaçları kesmek, kütükleri temizlemek ve hatta ağaç kütüklerinden dalları kesmek için elektrikli testere ve balta kullanmanız gerekecek.

Feller 3D, ellerini kirletmeyi ve dışarıyı keşfetmeyi seven çocuklara yönelik bir simülatör oyunudur. Çocuklara güvenli ve teşvik edici bir ortamda eğlenirken aynı zamanda sıkı çabanın, sabrın ve kesinliğin değerini öğretmek için harika bir yöntemdir. Peki, ne bekliyorsun? Bugün katılın ve en iyi oduncu olun!

Feller 3D'nin ilgi çekici oynanışı ve etkileyici grafikleriyle, piyasadaki en popüler simülatör oyunlarından biri olmasına şaşmamalı. Ve engellenmemiş durumuyla, herhangi bir kısıtlama hakkında endişelenmeden her yerde, her zaman oynayabilirsiniz. Yani, ister zaman geçirmenin eğlenceli bir yolunu arıyor olun, ister yoğun bir ağaç kesme eylemiyle kendinize meydan okumak isteyin, Feller 3D tam size göre. Şimdi oynayın ve harika açık havanın heyecanını yaşayın!

Özellikler:

  • 3 boyutlu grafikler
  • Yapacak çok aktivite
  • Öğrenmesi ve oynaması kolay

Yayın tarihi
March 2023
Geliştirici
Feller 3D, IT-Hype tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Feller 3D game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 3k times and has received a rating of 5.00 / 5 din 13 votes. This awesome game has been made by IT-Hype and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Feller 3D game, make sure to check out our other exciting games.