Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Extreme Runaway Racing

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Mart 29, 2023
Extreme Runaway Racing, web sitemizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz yoğun bir araba yarışı oyunudur. Play'e tıklayın ve bitiş çizgisine kadar yarışın!
  • Drive
    Respawn

Extreme Runaway Racing ile aşırı yarış eğlencesine hazır olun - çevrimiçi olarak ücretsiz oynayabileceğiniz en iyi araba oyunu! Bu heyecan verici yarış oyunu, yarış oyunlarını seven ve diğer oyunculara karşı becerilerini test etmek isteyen çocuklar için idealdir. Aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli havalı arabalardan tarzınıza ve stratejinize en uygun arabayı seçebilirsiniz.

Extreme Runaway Racing, yalnızca ilginç ve eğlenceli bir yarış deneyimi sunmakla kalmaz, aynı zamanda arkadaşlarla daha fazla eğlence için 2 oyunculu bir seçenek içerir. Bir arkadaşınızla oynayın ve aynı klavyeyi kullanarak skor tablosunda en üst sıralarda yer almak için yarışın.

Extreme Runaway Racing, engellenmemiş oyunlarımızdan biridir, böylece istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde oynayabilirsiniz. Grafikler canlı ve şık ve animasyonlar akıcı, bu da görsel olarak çekici ve sürükleyici bir yarış deneyimi sağlıyor. Bağımlılık yaratan oyun, oyuncuların diğer sürücülere göre avantaj elde etmek ve bitiş çizgisini önce geçmek için el-göz koordinasyonlarını ve hızlı reflekslerini kullanmalarını gerektirir.

Çocuklar için size bir kuruşa mal olmayacak eğlenceli ve zorlu bir yarış oyunu arıyorsanız, Extreme Runaway Racing mükemmel bir seçimdir. Direksiyona geçin ve motorlarınızı şimdi çalıştırın!

Özellikler:

  • 3 boyutlu grafikler
  • Hızlı tempolu ve rekabetçi oyun
  • 2 oyuncu modu
  • Öğrenmesi ve oynaması kolay

Yayın tarihi
Mart 2023
Geliştirici
Extreme Runaway Racing, Xenolia tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Extreme Runaway Racing game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 1.3k times and has received a rating of 3.00 / 5 din 16 votes. This awesome game has been made by Xenolia and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Extreme Runaway Racing game, make sure to check out our other exciting games.