Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Extreme Parking Challenge

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi June 27, 2023
Extreme Parking Challenge, sürüş becerilerinizi sınırlarına kadar test edecek bir araba park etme oyunudur! Tüm seviyeleri temizleyebilir misin?
  • Drive
    Brake
    Switch Camera

Araba ve Park Etme Oyunlarını Karıştıran Sürükleyici Oynanış

Extreme Parking Challenge, çocuklar ve araba oyunu meraklıları için sürüş oyunları için en iyi yerdir. Araba oyunları ve park etme oyunlarının heyecanını birleştiren heyecan verici bir deneyime katılın. Engellenmemiş oyunumuz, istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde oynamanıza izin vererek kesintisiz erişim sağlar.

Adrenalin ve sürükleyici oynanışla beslenen zorluklar

Extreme Parking Challenge, sizi adrenalin dolu zorluklarla ve heyecan verici oyunla dolu bir maceraya götürecek. Her biri sürüş becerilerinizi sonuna kadar zorlamak için tasarlanmış sayısız düzeyde gezinin. İster ilgi çekici eğlence arayan bir çocuk olun, ister bir araba oyunu meraklısı olun, oyunumuz size saatlerce eğlence sağlayacaktır.

Kullanışlı ve Erişilebilir Engelsiz Oyunlar

Engellenmemiş oyunları indirme veya kuruluma gerek kalmadan doğrudan internet tarayıcınızda oynamanın rahatlığını yaşayın. Sadece bir tıklama ile aksiyona dalabilir ve araba oyunlarımızın heyecanını yaşayabilirsiniz. Bu, arama motorlarında daha iyi görünürlük sağlayarak sizin gibi oyuncuların Extreme Parking Challenge'ın büyüleyici dünyasını keşfetmesini ve keyfini çıkarmasını kolaylaştırıyor.

Etkileyici Arabaların Kilidini Açın ve Park Etme Becerilerinizi Sergileyin

Park etme becerilerinizi sergilerken ve nihai park etme şampiyonu olarak yerinizi alırken etkileyici bir araba dizisinin kilidini açın. Oyunumuz, sizi meşgul etmek ve eğlendirmek için zorluk derecesi artan çok çeşitli zorluklar sunar. Hassasiyet ve zamanlamanın çok önemli olduğu, oynanabilecek en iyi araba oyunlarından birine kendinizi kaptırmaya hazırlanın.

Aşırı Park Mücadelesinin Heyecanını Yaşayın

Extreme Parking Challenge ile hem çocuklar için araba sürme oyunlarının hem de park etme oyunlarının en iyisini deneyimleyin. Motorlarınızı çalıştırmaya, zorlu engelleri aşmaya ve her seviyeyi fethetmeye hazırlanın. Engelsiz araba oyunumuzu şimdi oynayın ve bir park ustası olmanın heyecanını yaşayın!

Özellikler:

  • 3 boyutlu grafikler
  • Zorlu seviyeler
  • Kilidi açılabilen arabalar
  • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
June 2023
Geliştirici
Extreme Parking Challenge, Xenolia tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Extreme Parking Challenge game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 1.1k times and has received a rating of 4.20 / 5 din 5 votes. This awesome game has been made by Xenolia and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Extreme Parking Challenge game, make sure to check out our other exciting games.