Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Extreme Pamplona

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Mayıs 29, 2015
Avrupa sokaklarında koşan bir boğa seni kovalıyor! 1-2-3-GO! İspanya'nın Pamplona kentinde her yıl düzenlenen Bulls Koşusu'dur.
  • Run

1001-oyun.com'da Extreme Pamplona ücretsiz çevrimiçi oyunu!

Avrupa sokaklarında koşan bir boğa seni kovalıyor! 1-2-3-GO! İspanya'nın Pamplona kentinde her yıl düzenlenen Bulls Koşusu'dur. Size mümkün olduğunca çok sayıda harika oyun getireceğimizden emin olacağız.

Bugün sitemizde oynayacağınız en eğlenceli beceri oyunlarından biri olacak Extreme Pamplona Gioco ile başladık, garanti edebileceğimiz bir şey çünkü onunla da harika zaman geçirdik, neden aynısı olsun ki? senin için de geçerli değil mi Oyunun şu anda nasıl çalıştığını açıklayacağız, bu yüzden harika yapmak istiyorsanız, tüm bunlara sonuna kadar dikkat etmenizi öneririz! Sağ ve sol ok tuşlarını kullanarak ileri ve geri koşuyorsunuz, zıplayacaksanız yukarı ok tuşunu veya boşluk tuşunu kullanabilirsiniz.

Gerçekten koşmaya devam etmek ve yolda herhangi bir engelden uzak durmak istiyorsunuz. Ne zamana kadar ödeyebilirsin? Sizi takip eden boğalardan veya bireylerden kaçın! Bu oyun sizin için yapıldı!

Sıçramanızı dikkatli bir şekilde zamanlayın ve sizi takip eden kimse tarafından fark edilmeyin. Gezegenin her yerindeki her aşamayı temizleyin ve iyi eğlenceler!

Yolunuzdaki engellerden herhangi birine çarpmaktan kaçınmanız gerekiyor çünkü bir boğa sizi kovalıyor ve onlara vurursanız boğa size daha da yaklaşıyor ve sizi yakalayıp bıçaklarsa oyunu kaybedersiniz, ki biz bu durumdayız. olmasını istemediğinden eminsin, değil mi? Hepinize oyunu oynarken iyi şanslar ve umarız gün boyu bizimle kalırsınız, çünkü birçok harika oyun geliyor, sadece sizin için, sadece burada!

Extreme Pamplona Unblocked Hakkında?
Büyük bir boğa serbest bırakıldıktan sonra koşuya katılan bir Torero olarak oynuyorsunuz. Hızlı olun ve ezilmeyin. Her ülkeden geçin ve her zorluğu kazanın. İyi şanslar ve iyi eğlenceler!

Extreme Pamplona nasıl oynanır?
Oyun arayüzünde gezinmek için fareyi kullanın.

Yayın tarihi
Ekim 2021
Geliştirici
Extreme Pamplona, ideagames tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 7
This Extreme Pamplona game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 65.7k times and has received a rating of 3.07 / 5 din 151 votes. This awesome game has been made by ideagames and was built with RUFFLE technology to work fast in most browsers. If you enjoy this Extreme Pamplona game, make sure to check out our other exciting games.