Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Cars: Extreme Off Road Rush

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Ağustos 26, 2014
Cars: Extreme Off Road Rush'ı web sitemizde tamamen ücretsiz oynayın! Yarışa hazır mısın?
  • Hold/release Acceleration
    Make Tricks

Arabalar: Aşırı Off-Road Rush, ünlü Arabalar ve arkadaşlarıyla yeni ve ücretsiz bir çevrimiçi yarış oyunudur! En iyi Araba Oyunlarını burada, VitalityGames.com'da çevrimiçi oynayın.

Extreme Off-Road Rush oyunlarında Radiator Spring, Stanley's Fronti're Route'ın kurucusunu kutluyor. Ama orada sadece bir sorun var!!! Baja profesyonelleri şehre geldiler ve bir yarış arıyorlar!!

Bu yarışçılara şehirdeki en hızlı arabanın ne olduğunu göstermek için Aydınlatma'ya yardım edin! Araba sürmeniz ve çevrimiçi olarak geliştirmeniz için 6 yoğun seviye var! İlk seviyelerde, Lighting ve Baja yanlış bir dönüş yaptı ve şimdi Rolling Heals'ın en zorlu izini atmaya gidiyorlar! Bu yüzden yeteneklerinizi kullanın ve Lighting'in çevrimiçi ortamda en hızlı sürücü olmasına yardımcı olun.

Canlılık oyunlarında diğer beş seviyeyi burada çevrimiçi olarak tamamlayın ve en sevdiğiniz Lighting Mcqueen Çizgi Film karakteriyle en iyi zamanları geçirin! Ayrıca, web sitemizde tabletinizde ve cep telefonunuzda oynayın! Eğlenmene bak ve iyi şanslar!

Özellikler:

  • 2D grafikler
  • zorlu seviyeler
  • Oynaması kolay

Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Cars: Extreme Off Road Rush game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 138.6k times and has received a rating of 3.99 / 5 din 955 votes. and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Cars: Extreme Off Road Rush game, make sure to check out our other exciting games.