Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Extreme Motorcycle Simulator

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi October 14, 2022
Harika bir bisiklet oyunu olan Extreme Motorcycle Simulator'ı tam burada, 1001-oyun.com'da tamamen ücretsiz oynayın!
  • Ride
    Brake
    Nitro

Merhaba oradaki! Çevrimiçi motosiklet oyunları oynamaktan hoşlanıyor musunuz? Bisiklet oyunları en sevdiğiniz oyun türlerinden biri mi? Durum buysa, bir ziyafet içindesiniz çünkü Extreme Motorcycle Simulator'ı tam burada, 1001-oyun.com'da oynayabilirsiniz!

Bu bisiklet oyununda, tamamlamanız gereken görevleri bulmak için sokaklarda özgürce dolaşabileceksiniz. Tamamladığınız her görev için para kazanırsınız. Bu parayı bisikletinizi kişiselleştirmek ve öne çıkarmak için kullanın!

Sokaklarda yoğun trafik var, bu nedenle çarpışmayı önlemek için yaklaşan araçlara dikkat edin. Daha hızlı hareket etmeniz gerekirse diye bisikletinize bir Nitro tankı takmışsınız; uygun gördüğünüz gibi kullanın! Bu simülatör oyununda istemiyorsanız, görevleri tamamlamanız gerekmiyor. Bunun yerine, bisikletinize binebilir ve rampalardan atlayabilirsiniz. Extreme Motorcycle Simulator, istediğiniz şekilde oynamanıza izin veriyor.

Daha fazla engellenmemiş motosiklet oyunu için oyun kategorilerimize göz atın! Binlerce ücretsiz çevrimiçi oyunumuz var ve sürekli olarak yenilerini ekliyoruz!

Özellikler:

  • 3D grafikler
  • Özelleştirilebilir bisiklet
  • Para kazanmak için görevleri tamamlayabilirsiniz
  • Keşfetmek için büyük harita
  • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
October 2022
Geliştirici
Extreme Motorcycle Simulator, Inspector Studios tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Extreme Motorcycle Simulator game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 5.9k times and has received a rating of 4.24 / 5 din 58 votes. This awesome game has been made by Inspector Studios and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Extreme Motorcycle Simulator game, make sure to check out our other exciting games.