Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Extreme Jumping Car

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Temmuz 01, 2022
Extreme Jumping Car, hızın önemli olduğu bir araba sürme oyunudur! Süre dolmadan her parçayı bitirebilir misin?
  • Drive
    Nitro

Bazı araba oyunları için ne harika bir gün değil mi? Ve burada, web sitemizde oynamaktan daha iyi araba oyunları nerede bulunur! Ve bugün sizin için özel bir tane var: Aşırı Zıplayan Araba!

Bu sürüş oyununda amacınız, arabanıza zarar vermeden her parkuru sınırlı bir süre içinde bitirmektir. Ama işte yakalama! Yollar çok zorlaşabilir ve arabanız kontrolden çıkabilir. Bu oyun için sürüş becerilerinizi bir sonraki seviyeye getirmeniz gerekecek. Ve hangi araba oyunu açılabilir arabalar olmadan tamamlandı? Extreme Jumping Car'da toplam 4 araba bulunuyor, ilki sizin için zaten açılmış durumda ve geri kalanını oyun oynarken kazandığınız paralarla satın alabiliyorsunuz. Bu nedenle, zorlu sürüş seansları sizin için bir fincan çay ise ve tüm İnternet üzerinden ücretsiz olarak oynamak için engellenmemiş en iyi araba oyunlarını arıyorsanız, şimdi yapmanız gereken tek şey Oyna düğmesini tıklamak!

Web sitemizde her gün oynamak için yeni bir oyun bulun! Şu anda tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz, birçoğu engellenmemiş oyunlar olan binlerce çevrimiçi oyunumuz var! Ve dahası: Her gün yeni oyunlar ekliyoruz!

Özellikler:

  • 3D grafikler
  • zorlu oyun
  • Kilidi açılabilen arabalar
  • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
Ağustos 2020
Geliştirici
Extreme Jumping Car, id.net tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Extreme Jumping Car game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 3.5k times and has received a rating of 3.95 / 5 din 19 votes. This awesome game has been made by id.net and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Extreme Jumping Car game, make sure to check out our other exciting games.