Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Extreme Flip

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi February 04, 2023
Extreme Flip é um divertido jogo de habilidade que testará sua coordenação olho-mão! Você está pronto para um desafio?
  • Interact With The Game

Extreme Flip, oyunculara eğlenceli bir deneyim sunmayı vaat eden tarayıcı tabanlı bir çevrimiçi oyundur. Alması ve oynaması basit olan sıradan bir oyundur, bu da onu zaman öldürmenin hızlı ve eğlenceli bir yolunu arayan insanlar için harika bir seçenek haline getirir. Oyunun amacı, fareyi kullanarak karakterinizin çömelmesini, kendini havaya fırlatmasını ve ardından başarılı bir şekilde yere inmek için dönmesini sağlamaktır. Extreme Flip hassasiyet gerektirir, çünkü tek bir hata oyuncunun karakterinin başının üstüne düşmesine veya diğer nesnelerle çarpışmasına neden olarak başarısız bir seviyeye neden olabilir.

Oyun bir web tarayıcısında oynanacak şekilde tasarlanmıştır ve kolayca erişilebilir olması, onu her yaştan oyuncunun keyif alabileceği engellenmemiş bir oyun haline getirir. Oyuncuların her seviyede ilerlemek ve karakteri kontrol etmek için fare yeteneklerini kullanmalarını talep eden, yalnızca fareyle oynanan bir oyundur. Extreme Flip, zorlu seviyeleri ve kolay, sezgisel kontrollerinin birleşimi sayesinde çok eğlenceli ve bağımlılık yapan bir çevrimiçi oyundur. Extreme Flip, hem sıradan hem de uzman oyuncular için büyüleyici bir oyun deneyimi sunan zorlu oynanışıyla sizi koltuğunuzun ucuna getirecek.

Özellikler:

  • Basit 3D grafikler
  • Eğlenceli ve zorlu oyun
  • Kontrolleri öğrenmesi çok kolay

Yayın tarihi
January 2023
Geliştirici
Extreme Flip, Neptune Games tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Extreme Flip game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 2.8k times and has received a rating of 4.29 / 5 din 17 votes. This awesome game has been made by Neptune Games and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Extreme Flip game, make sure to check out our other exciting games.