Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Extreme Drift Car Simulator

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi November 05, 2022
Extreme Drift Car Simulator'ı tam burada, 1001-oyun.com'da tamamen ücretsiz oynayın ve sürüş becerilerinizi test edin!
 • Drive
  Reset Car
  Pause
  Instructions
  Lock Mouse Cursor

1001-oyun.com'da oynayabileceğiniz en yeni araba oyunlarını bulabileceğinizi biliyorsunuz! Bugünün oyunu Extreme Drift Car Simulator ve mükemmel bir sürüş ve drift oyunu.

Bu oyunda, biri polis arabası olmak üzere en az 12 araba sürebilirsiniz. Tabii ki, önce onları açmanız gerekecek. Bir arabanın kilidini açtıktan sonra onu da özelleştirebilirsiniz. Oyunun haritası çok büyük ve sizi şehrin etrafına yerleştirilmiş rampaları kullanarak çılgın atlayışlar ve akrobasi hareketleri keşfetmeye ve gerçekleştirmeye teşvik ediyor. Ayrıca tamamlayabileceğiniz drift zorlukları da var, bu yüzden bunlara dikkat edin. Yani çocuklar için bazı araba oyunları oynamak istiyorsanız, bugünün oyununun tam olarak aradığınız şey olduğuna inanıyoruz!

Web sitemizde her gün oynamak için ücretsiz bir oyun bulun! Oyun kategorilerimize göz atarsanız, tonlarca ücretsiz çevrimiçi oyun keşfedebilirsiniz. Araba oyunları, atış oyunları, engelsiz oyunlar, adını siz koyun, aklınıza geldiyse büyük ihtimalle bizde var!

Özellikler:

 • 3D grafikler
 • Kilidi açılabilen arabalar
 • Keşfetmek için büyük harita
 • Öğrenmesi ve oynaması kolay

Yayın tarihi
October 2022
Geliştirici
Extreme Drift Car Simulator, Driving games tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Extreme Drift Car Simulator game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 7.3k times and has received a rating of 4.16 / 5 din 57 votes. This awesome game has been made by Driving games and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Extreme Drift Car Simulator game, make sure to check out our other exciting games.