Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Extreme Delivery

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi March 19, 2023
Zorlu ve zorlu seviyeler, kaçık arabalar ve tonlarca eğlence Extreme Delivery, her şeye sahip bir çevrimiçi oyundur! Gelin ve kontrol edin!
  • Interact With The Game
    Drive

Tek kuruşa mal olmayan heyecan verici bir araba oyunu mu arıyorsunuz? Extreme Delivery'den başka bir yere bakmayın! Bu eğlenceli araba sürme oyunu, arcade ve gündelik oyunları tercih eden çocuklar ile çevrimiçi engelsiz oyunlardan hoşlanan herkes için idealdir.

Extreme Delivery'nin canlı ve büyüleyici görselleri sizi kendine bağlayacak. İki alışılmadık arabayı sürerken köprüler, rampalar ve hatta merdivenler gibi engellerle dolu zorlu seviyelerde gezinmenin keyfine varacaksınız. Zor kontrolleri de unutmayın; tek bir hata, seviyeyi yeniden başlatmanızı gerektirecektir.

Ama korkmayın, genç sürücüler! Kontrolleri hızlı bir şekilde öğrenecek ve her seviyeyi biraz pratik yaparak tamamlayacaksınız. Ve vurgu? Extreme Delivery oyununu internet tarayıcınızda ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

O zaman neden hala bekliyorsun? Çocuklar için araba oyunlarını seviyorsanız ve en iyi çevrimiçi araba oyunlarından birinde şansınızı denemek istiyorsanız Extreme Delivery'yi deneyin. Bu oyun kesinlikle sürüş becerilerinizi test edecek!

Özellikler:

  • Parlak ve renkli grafikler
  • İyi görünümlü sanat tarzı
  • Zorlu seviyeler
  • Basit ama zorlu kontroller

Yayın tarihi
February 2023
Geliştirici
Extreme Delivery, Fancade tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Extreme Delivery game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 3.2k times and has received a rating of 4.00 / 5 din 16 votes. This awesome game has been made by Fancade and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Extreme Delivery game, make sure to check out our other exciting games.