Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Extreme Car Drift

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Aralık 27, 2022
Extreme Car Drift, burada, 1001-oyun.com'da ücretsiz olarak oynayabileceğiniz harika bir araba sürme oyunudur.
 • Drive
  Brake
  Switch Camera
  Interact With The Game

Extreme Car Drift, oyuncuları hareketli bir şehirde gezinmeye ve para kazanmak için etkileyici driftler yapmaya zorlayan heyecan verici bir sürüş oyunudur. Kazanılan parayla oyuncular, çeşitli boya işleri ve çıkartmalarla arabalarını yükseltebilir ve özelleştirebilirler.

Oyunda, oyuncular tek bir araba ile başlayacak ve şehir içinde gezinmeli, driftleri ve diğer zorlu sürüş manevralarını başarıyla tamamlayarak para kazanmalıdır. Oyuncular ne kadar çok para kazanırsa, arabalarını o kadar çok yükseltebilir ve özelleştirerek yollarda daha hızlı ve çevik hale getirebilirler.

Sezgisel kontroller ve sürükleyici oynanış ile Extreme Car Drift, her beceri seviyesindeki oyuncular için saatlerce yüksek oktanlı eğlence sunuyor.

Web sitemizde her gün oynamak için yeni bir oyun bulun! Şu anda tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz, çoğu engellenmemiş oyunlar olan binlerce çevrimiçi oyunumuz var! Ve daha da fazlası: Her gün yeni oyunlar ekliyoruz!

Özellikler:

 • Muhteşem 3D grafikler
 • Özelleştirilebilir araba
 • Keşfetmek için devasa harita
 • Oynaması kolay

Yayın tarihi
Aralık 2022
Geliştirici
Extreme Car Drift, Inspector Studios tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Extreme Car Drift game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 4.6k times and has received a rating of 4.00 / 5 din 52 votes. This awesome game has been made by Inspector Studios and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Extreme Car Drift game, make sure to check out our other exciting games.