Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Evo-F2

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Nisan 11, 2019
Evo-F2, Evo-F serisinin ikinci oyunudur. Sürüş becerilerinizi sergilemek için yeni yerler, harika arabalar ve birçok fırsat elde edersiniz.
 • Drive
  View
  Reset Car
  Change Camera
  Slow Time
  Fork Up
  Repair
  Arm Up
  Fork Down
  Arm Down

Evo-F2 ile Heyecan Verici Yarış Aksiyonuna Hazırlanın

Sürüş tutkunuzu ateşleyecek heyecan verici bir araba oyunu için kendinizi hazırlayın! Popüler yarış oyunu Evo-F'nin merakla beklenen devam oyunu artık 1001-oyun.com'da ücretsiz olarak oynanabilir. Evo-F2 ile sanal yolları fethetmek sizin elinizde ve sürüş simülasyonlarından keyif alan çocuklar için ideal bir oyun.

Devasa Bir Sanal Ortamda Sürüş Becerilerinizi Açığa Çıkarın

Sizin gibi genç sürücüler için geliştirilmiş bu heyecan verici 3D sürüş oyununa kendinizi kaptırın. Evo-F2, şık otomobillerden güçlü kamyonlara ve daha fazlasına kadar geniş bir araç yelpazesi sunar. Çocuklar için en iyi çevrimiçi araba oyunlarından biridir ve oynaması ücretsizdir!

Ölüme Meydan Okuyan Dublörleri ve Araç Taşıma Zorluklarını Deneyimleyin

Evo-F2'de heyecan ve merakla dolu bir maceraya atılmaya hazır olun. Sizi koltuğunuzun kenarında bırakacak ölüme meydan okuyan numaralar yapın. Uçsuz bucaksız sanal dünyada diğer araçları taşımanın heyecanını yaşayın. Hatta eski kamyonları özelleştirebilir ve onarabilir, onları yolun güçlü canavarlarına dönüştürebilirsiniz. Evo-F2, eğlence ve yaratıcılık için sonsuz fırsatlar sunuyor!

Engelsiz Oyunlarla Her Zaman, Her Yerde Oynayın

Ve işte en iyi bölüm, Evo-F2 her zaman, her yerde oynayabileceğiniz engellenmemiş oyunlardan biridir. Kısıtlama veya endişe yok, sadece saf oyun keyfi. Teneffüs saatlerinde evde veya okulda olun, Evo-F2 size saatlerce eğlence sunmaya hazır. Çocuklar için ücretsiz çevrimiçi en iyi araba oyunlarından biridir!

Nihai Araba Sürme Macerasına Hazırlanın

O halde, sizin gibi çocuklar için tasarlanmış en iyi araba sürme oyunu Evo-F2 ile viteslerinizi toplayın ve sanal yola çıkmaya hazır olun. Heyecanı yaşayın, sanal dünyayı keşfedin ve sürüş becerilerinizi gösterin. Direksiyona geçin ve macera başlasın! Bugün Evo-F2 oynayın ve her zaman olmayı hayal ettiğiniz sürüş şampiyonu olun. Şu anda mevcut olan çocuklar için en heyecan verici sürüş oyunlarından birini kaçırmayın!

Özellikler:

 • Aralarından seçim yapabileceğiniz geniş bir araç yelpazesi
 • Gerçekçi fizik
 • Yok edilebilir araçlar
 • Ağır çekim kamera
 • Tam ekranda mevcut
Yayın tarihi
Nisan 2019
Geliştirici
Evo-F2, Ciorbyn tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Evo-F2 game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 40.7k times and has received a rating of 4.32 / 5 din 379 votes. This awesome game has been made by Ciorbyn and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Evo-F2 game, make sure to check out our other exciting games.