Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Ev.io

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Ocak 28, 2021
Dünyanın her yerinden oyuncularla çevrimiçi olarak savaştığınız bir nişancı oyunu olan Ev.io'ya hazır olun. Onlara katılmaya hazır mısın?
 • Move
  Jump
  Run
  Use Abilities
  Throw Grenade
  Switch Weapons
  Shoot
  Aim
  Menu

Çevrimiçi nişancı oyunlarının hayranı mısınız ve en iyi io oyunlarını mı arıyorsunuz? Aramanızı Ev.io'da durdurun! Bu çok oyunculu birinci şahıs nişancı, sizi fütüristik ayarlar, silahlar ve zırhla tamamlanmış Halo benzeri bir geleceğe taşıyacak. Ek olarak, artırılmış zıplama yüksekliği, ışınlanma, artırılmış dayanıklılık ve daha hızlı silah doldurma gibi çeşitli yeteneklere erişebileceksiniz.

İster rastgele maçları ister arkadaşlarınızla oyunları tercih edin, Ev.io çeşitli ilgi çekici oyun modları sunar. Ek olarak, oyun deneyiminizi geliştirmek için dış görünümler ve diğer kozmetik ürünleri satın almak için oyun içi para kazanabilirsiniz. Her zaman yüksek kaliteli ücretsiz nişancı oyunları arıyorsanız Ev.io idealdir. O zaman ne bekliyorsun? Maceraya başlamak için "oynat"a tıklayın!

Özellikler:

 • 3 boyutlu grafikler
 • Çok oyunculu
 • Özel yetenekler
 • Oyun içi para birimiyle satın alabileceğiniz görünümler ve kozmetikler

Yayın tarihi
Ocak 2021
Geliştirici
Ev.io, Addicting Games tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 7
This Ev.io game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 12.1k times and has received a rating of 4.06 / 5 din 98 votes. This awesome game has been made by Addicting Games and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Ev.io game, make sure to check out our other exciting games.