Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Ellie Thanksgiving Day

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi December 06, 2022
Ellie'nin Şükran Günü yemeğini pişirmesine, evi hazırlamasına ve olay için en iyi kıyafeti seçmesine yardım edin! Burada ücretsiz oynayın!
  • Interact With The Game

Bugün Şükran Günü ve Ellie akşam yemeğini evinde verecek. Ama çok geçmeden bunu söylemenin yapmaktan daha kolay olduğunu anlar. Yapacak tonlarca işi var ve yardıma ihtiyacı var. Yardım etmek ister misin? Öyleyse, Ellie'ye hindiyi pişirmesine, masayı dekore etmesine, akşam yemeği davetiyelerini hazırlamasına ve aynı zamanda olay için en iyi kıyafeti seçmesine yardım edeceksiniz. Ayrıca bazı arkadaşlarını da davet etti, böylece onların da giyinmelerine ve hazırlanmalarına yardımcı olabilirsiniz.

Gördüğünüz gibi Ellie Şükran Günü hem çevrimiçi bir yemek pişirme oyunu hem de çevrimiçi bir giydirme oyunudur. Yani çevrimiçi güzel bir kız oyunu arıyorsan, onu buldun! Şimdi yapmanız gereken tek şey Oynat düğmesine tıklamak!

Web sitemizde her gün oynamak için yeni bir oyun bulun! Şu anda tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz, çoğu engellenmemiş oyunlar olan binlerce çevrimiçi oyunumuz var!

Özellikler:

  • İyi görünümlü 2D grafikler
  • Tamamen sizin için birçok aktivite
  • Öğrenmesi ve oynaması kolay

Yayın tarihi
November 2022
Geliştirici
Ellie Thanksgiving Day, CuteDressup tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Ellie Thanksgiving Day game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 2k times and has received a rating of 5.00 / 5 din 5 votes. This awesome game has been made by CuteDressup and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Ellie Thanksgiving Day game, make sure to check out our other exciting games.