Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Ellie Easter Adventure

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Mart 28, 2023
Paskalya yakında geliyor ve Ellie bu yılın hazırlıklarına erken başladı. Her şeyi yapmasına yardım edebilir misin?
  • Interact With The Game

Giydirme oyunlarını ve çocuklar için Paskalya oyunlarını seven kızlar için mükemmel bir çevrimiçi oyun olan Ellie Easter Adventure'a hoş geldiniz! Ellie'nin büyük Paskalya kutlamasına hazırlanmasına yardım edeceğiniz eğlence dolu bir maceraya hazır olun.

Oyunun renkli ve canlı 2D grafikleri her yaştan çocuğa hitap edecek. Paskalya macerasında Ellie'ye katılın ve gizli yumurtaları bulmasına, temizlemesine ve güzel görünmeleri için onları dekore etmesine yardımcı olun. Ayrıca Paskalya Tavşanı'nı bulmasına ve yama yapmadan önce yaralarını sarmasına yardımcı olacaksınız.

Tüm Paskalya aktivitelerini bitirdikten sonra, Ellie'ye doğru Paskalya kıyafeti, saç kesimi, kozmetik ürünleri ve aksesuarları bulmasında yardım etme zamanı. Yardımınızla Paskalya partisinde en şık kız olacak.

Ellie Easter Adventure engellenmemiş bir oyundur, bu da oyunu istediğiniz zaman, istediğiniz yerde oynayabileceğiniz anlamına gelir. İster evde ister hareket halinde olun, bu oyuna her zaman erişilebilir. Peki, ne bekliyorsun? Bugün Paskalya macerasında Ellie'ye katılın ve eğlenin!

Özellikler:

  • İyi görünümlü 2D grafikler
  • Sevimli sanat tarzı
  • Bu oyunda yapabileceğiniz birçok Paskalya etkinliği var.
  • Öğrenmesi ve oynaması çok kolay

Yayın tarihi
Mart 2023
Geliştirici
Ellie Easter Adventure, CuteDressup tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Ellie Easter Adventure game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 659 times and has received a rating of 5.00 / 5 din 1 votes. This awesome game has been made by CuteDressup and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Ellie Easter Adventure game, make sure to check out our other exciting games.