Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Ellie And Ben Insta Fashion

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi August 03, 2022
Ellie ve Ben'in sosyal medya ve fotoğraf çekimleri için moda stillerini seçmelerine yardım edin! Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda kı
  • Interact With The Game

Web sitemizde bazı eğlenceli giydirme oyunlarının zamanı geldi ve Ellie And Ben Insta Fashion tam da aradığınız şey!

Modayla ilgili bu eğlenceli oyunda Ben ve Ellie'ye önemli bir görevde yardım edeceksiniz. Oyunun başında gönderdikleri kısa mesajlar, sosyal medyada yayınlayabilecekleri yeni moda trendlerini denemeye istekli olduklarını gösteriyor. Olduğu söyleniyor, söylemesi yapmaktan çok daha kolay, bu yüzden doğal olarak biraz yardıma ihtiyaçları olacak. Bir moda tasarımcısı olarak, bu sizin parlama şansınız.

Çarpıcı saç ve makyaj görünümleriyle birleştirilebilecek geniş bir seçimden kıyafet ve aksesuar seçmelerine yardımcı olun. Bu basit bir görev değil, ama yapabilirsin! Ellie ve Ben'in ruh hallerine dikkat edip ona göre giyinmeniz çok büyük bir yardım. Ellie And Ben Insta Fashion ile giydirme ve makyaj oyunları oynarken çok eğlenebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey Oynat düğmesine basmak ve moda tasarımı kariyerinize başlamak!

Özellikler:

  • Parlak ve renkli 2D grafikler
  • Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok kıyafet seçeneği
  • Kıyafetleriniz için puan alırsınız
  • Oynaması kolay

Yayın tarihi
August 2022
Geliştirici
Ellie And Ben Insta Fashion, CuteDressup tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Ellie And Ben Insta Fashion game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 2.6k times and has received a rating of 4.56 / 5 din 9 votes. This awesome game has been made by CuteDressup and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Ellie And Ben Insta Fashion game, make sure to check out our other exciting games.