Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Electric Racer

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Aralık 06, 2022
Kalabalık caddelerden geçerek ve diğer araçlara çarpmaktan kaçınarak sürüş becerilerinizi gösterin! Para kazanın ve yeni arabaların kilidini a
  • Drive
    Brake

Merhaba araba oyunları tutkunları! Ücretsiz olarak bazı araba oyunları oynamak mı istiyorsunuz? Durum buysa, Electric Racer sizin için mükemmel bir seçim! Bu 3D araba oyununda, şimdiye kadar gördüğünüz en işlek otoyollardan bazılarında aracınızı kullanacaksınız. Diğer arabalarla çarpışmayı önlemek için uzman sürüş becerilerinize ve keskin tepkilerinize güvenmeniz gerekecek.

Electric Racer'ın dört oyun modu vardır: One Way, Two Way, Time Attack ve Speed Bomb. Bu modların her biri benzersizdir ve kendi zorluklarıyla birlikte gelir, bu yüzden hepsini denediğinizden emin olun! Arabanızı çarpmadan önce ne kadar uzağa gidebileceğinize bağlı olarak para kazanacaksınız. Parayı mevcut aracınızı özelleştirmek ve yükseltmek veya tamamen yeni bir araç satın almak için kullanabilirsiniz. Direksiyona geçin, motorunuzu çalıştırın ve bize ne kadar harika bir sürücü olduğunuzu gösterin!

Electric Racer ve engellenmemiş daha birçok araba oyunu burada, web sitemizde ücretsiz olarak mevcut! Ücretsiz olarak daha da harika oyunlar için oyun kategorilerimize göz atın! Her türlü araba yarışı oyunlarımız, simülatör oyunlarımız, park etme oyunlarımız var ve liste sonsuza kadar uzayabilir!

Özellikler:

  • 3 boyutlu grafikler
  • Yakışıklı araba modelleri
  • özelleştirilebilir arabalar
  • 4 oyun modu
  • İçinden geçilecek 2 ortam
  • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
Aralık 2022
Geliştirici
Electric Racer, Hihoy tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Electric Racer game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 2.7k times and has received a rating of 4.80 / 5 din 20 votes. This awesome game has been made by Hihoy and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Electric Racer game, make sure to check out our other exciting games.