Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Egg Wars

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi December 04, 2022
Egg Wars, dünyanın her yerinden oyuncularla destansı çatışmalara katıldığınız eğlenceli bir nişancı oyunudur. Play'e tıklayın ve maça kat�
 • Move
  Shoot
  Aim
  Jump
  Reload
  Grenade

Ücretsiz olarak oynayabileceğiniz tuhaf çevrimiçi atış oyunları mı arıyorsunuz? Pekala, istediğin şey engellenmemiş nişancı oyunlarıysa, Egg Wars'a hazır ol!

Bu çevrimiçi oyun hem eğlenceli hem de zorlu. Yumurta rolünü üstleniyorsunuz. Diğer oyunculara karşı atışlı maçlara katılın ve kazanmak için mümkün olan her şeyi yapın. İki oyun türü vardır: Battle Royale ve PVP 5x5. Battle Royale modu, hareket eden her şeyi vurduğunuz herkes için ücretsizdir. PVP 5x5 Modunda, rakip takımı ortadan kaldırmakla görevli beş kişilik bir takımın parçası olacaksınız. Her iki oyun modu da keyifli, bu yüzden ikisini de oynamanızı öneririz.

Oyun içi para birimi ayrıca silah ve karakter görünümleri satın almak için kullanılabilir, bu nedenle özelleştirme menüsünde çıldırın! Çevrimiçi çok oyunculu atış oyunları oynamak istiyorsanız Yumurta Savaşları harika bir seçimdir, o yüzden devam edin ve Oynat düğmesini tıklayın!

Daha da fazla bilgisayar oyunu oynamak istiyorsunuz ama onları nereden alacağınız hakkında bir fikriniz yok mu? Oyun kategorilerimize göz atmayı deneyin! Oynanabilecek çok sayıda ücretsiz çevrimiçi oyun var ve düzenli olarak daha fazlası ekleniyor.

Özellikler:

 • 3 boyutlu grafikler
 • Hızlı tempolu ve rekabetçi oyun
 • Çok sayıda özelleştirme seçeneği
 • çok oyunculu
 • 2 oyun modu
 • Öğrenmesi ve oynaması kolay

Yayın tarihi
November 2022
Geliştirici
Egg Wars, 2Play tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 7
This Egg Wars game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 3.7k times and has received a rating of 3.93 / 5 din 30 votes. This awesome game has been made by 2Play and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Egg Wars game, make sure to check out our other exciting games.