Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Egg Car

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Mart 08, 2016
Egg Car, becerilerinizi zorlayacak eğlenceli bir 2D araba sürme oyunudur! Yumurtayı güvende tutabilir misin?
  • Drive

Egg Car, eğlenceli ve heyecan verici bir 2D çevrimiçi araba oyunudur. Oyunun amacı, arabanızı yumurtanın sağlam kalacağı ve düşmeyeceği şekilde sürmektir. Oyun basit ve sezgisel kontrollere sahiptir, ancak hızlı tempolu aksiyon bazen zorlayıcı olabilir. Grafikler renkli, sevimli ve kesinlikle her yaştan oyuncuyu memnun edecek.

Egg Car'da yoldayken jeton toplamalı ve parayı yeni arabalar satın almak için kullanmalısınız. Oyunu alması ve oynaması kolaydır, bu da onu çocuklar ve sıradan oyuncular için araba oyunları için harika bir seçenek haline getirir. Yumurtayı güvende tutmanın ek zorluğu, onu diğer çevrimiçi araba oyunlarına kıyasla benzersiz bir deneyim haline getiriyor.

Her gün, web sitemizde oynamak için ücretsiz bir oyun bulabilirsiniz. Oyun kategorilerimizi incelemeyi seçerseniz, çok çeşitli ücretsiz çevrimiçi oyunlar bulacaksınız. Araba oyunları, atış oyunları, engelsiz oyunlar, adını siz koyun, muhtemelen bizde var!

Özellikler:

  • Renkli 2D grafikler
  • Eğlenceli ve zorlu oyun
  • Öğrenmesi ve oynaması kolay

Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Egg Car game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 13.7k times and has received a rating of 4.11 / 5 din 27 votes. and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Egg Car game, make sure to check out our other exciting games.