Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Earn To Die 2012

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi December 10, 2012
Güneşle kavrulmuş ve zombi istilasına uğramış çölde yoğun bir sürüşe hazır olun ve ne kadar ileri gidebileceğinizi görün!
  • Drive
    Boost

Earn to Die araba oyunları serisine aşina mısınız? Bir süre önce, oynamak için araba oyunları arayan birçok kişi bu oyun serisine rastladı ve o zamandan beri bu gün sevgiyle hatırlanıyor.

Earn to Die serileri Flash kullanılarak yapıldı ve zaman geçtikçe ve teknoloji ilerledikçe Flash artık kullanılmadı ve bir zamanlar çok ünlü olan bu oyunlar oynanamaz hale geldi. Earn to Die 2012, Flash'a dayalı olmayan ve çevrimiçi olarak ücretsiz olarak oynanabilen daha yeni bir sürümdür.

Peki bu çevrimiçi oyunlar ne hakkındaydı? Bu zombi kıyameti ve ölümsüz dalgalar her yerde dolaşıyor. Earn to Die'da göreviniz, arabanızın yakıtı bitmeden önce mümkün olduğu kadar çok zombiyi yok etmektir. Her koşudan sonra arabanızı yükseltebilir veya kazandığınız parayla yeni bir tane satın alabilirsiniz. Bu yükseltmeler, koşunuzu gerçekten iyileştirebilecekleri için çok önemlidir. Bu, bir oyun için basit bir tarif gibi görünüyor, ancak o kadar başarılıydı ki, yıllar içinde diğer birçok geliştirici tarafından çoğaltıldı ve kopyalandı, ancak hiçbiri onu Ölmek için Kazanmak kadar iyi yapmadı.

O halde oturun, Oynat'a tıklayın ve tüm zamanların klasik oyununun keyfini çıkarmaya hazırlanın!

Daha fazla çevrimiçi araba oyunu oynamak ister misiniz? Belki bir nişancı oyunu, hatta bir yapboz oyunu? Endişelenme, seni koruduk! Burada web sitemizde, sadece oyun kategorilerimize göz atarak oynamak için tonlarca ücretsiz oyun bulabilirsiniz. Ve hepsi bu değil! Oyun kitaplığımızı günlük olarak güncelliyoruz, bu da her gün burada oynayacak yeni bir oyun bulabileceğiniz anlamına geliyor!

Özellikler:

  • İyi görünümlü 2D grafikler
  • Açılabilir ve yükseltilebilir arabalar
  • Tatmin edici ve ödüllendirici oyun
  • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
December 2012
Geliştirici
Earn to Die 2012, Toffee Games tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
TEENPEGI 12
This Earn To Die 2012 game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 28.7k times and has received a rating of 4.25 / 5 din 93 votes. This awesome game has been made by Toffee Games and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Earn To Die 2012 game, make sure to check out our other exciting games.