Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Eagle Ride

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi September 16, 2022
Ormanda yüksek hızlarda uçun ve ağaçlara çarpmaktan kaçının! Eagle Ride şu anda web sitemizde ücretsiz!
  • Interact With The Game
    Fly

Engellenmemiş uçuş oyunları oynamak ister misiniz? Bu durumda, şu anda web sitemizde bulunan bu çevrimiçi uçuş oyununa bir göz atın!

Eagle Ride, adından da anlaşılacağı gibi bir kartalı kontrol ettiğiniz eğlenceli bir uçuş oyunudur. Ağaçlara çarpmamaya çalışarak yoğun bir ormanda yüksek hızlarda uçacaksınız.

Eagle Ride, zorluk seviyesi olarak işlev gören üç oyun moduna sahiptir. Klasik modda çok karmaşık bir şey yok, sadece ormanda uçun. Çılgın modda, uçarken toplayabileceğiniz her türlü renkli top var. Ama siyah olanlardan uzak durun. En zor mod Hardcore'dur, bu yüzden gerçek bir meydan okuma arıyorsanız bunu seçin. Kontrolleri öğrenmesi basit, klavye yerine oyuna konsantre olmanızı sağlıyor. Eagle Ride, her tür oyuncu için bir şeyler içeren eğlenceli bir arcade oyunudur, bu yüzden boş zamanınız varsa neden bu çevrimiçi oyuna bir şans vermiyorsunuz? Tamamen ücretsiz!

Her gün sitemize yeni bir oyun ekleniyor! Şu anda ücretsiz oynayabileceğiniz, çoğu engellenmemiş binlerce çevrimiçi oyunumuz var!

Özellikler:

  • 3D grafikler
  • 3 oyun modu
  • El-göz koordinasyonunu geliştirir
  • Hızlı tempolu oyun
  • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
December 2017
Geliştirici
Eagle Ride, Aron Sommer tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Eagle Ride game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 6.4k times and has received a rating of 3.96 / 5 din 69 votes. This awesome game has been made by Aron Sommer and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Eagle Ride game, make sure to check out our other exciting games.