Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Dune Buggy

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Ocak 21, 2013
Dune Buggy ile sürüş becerilerinizi test edin ve gerçekten ne kadar iyi bir sürücü olduğunuzu görün! Tüm seviyeleri fethedebilir misin?
  • Drive
    Jump

Dune buggy'nin yeni ücretsiz çevrimiçi macera kamyonu sürüş oyunu. Birkaç dakika içinde oynamaya başlayacağınız bu kum arabası sürme oyunu size bir online flash oyundan isteyebileceğiniz her şeyi verecek.

Çeşitli senaryolar ve arka planlar aracılığıyla güçlü bir araba kullanma fırsatına sahip olacaksınız. Arabanız için puan ve tamir takımları için yıldız toplama, akrobasi yapma ve yaptığınız her şey için ödüllendirilme şansına sahip olacaksınız.

Daha önce oynadığınız en büyük kamyon sürme oyunları gibi, Dune Buggy oynarken daha önce hiç olmadığı gibi bazı zorluklarla karşı karşıya kalacaksınız. Seviyelerde oynayacaksın ve her seferinde arabanı devirmeden bitiş çizgisine ulaşman gerekecek. Her seviyede, yarıştığınız arka planı değiştireceksiniz, bazen arabanızı neredeyse güneşi ve ısısını hissedebileceğiniz kumlu bir çölde yönlendirebilir, karlı bir köy yolunda ilerleyebilirsiniz. Her meydan okuma size yeni bir şey getirecek!

Oynamak için kullanılan kontroller, neredeyse her kum arabası sürüş oyununda olduğu gibi aynıdır. Arabayı kontrol etmek için yön tuşlarını, hızlanmak veya fren yapmak için yukarı ve aşağı yön tuşlarını, ezilme tehlikesi olduğunda ise arabayı sabit tutmak için yan tuşları kullanmanız gerekiyor. Bu kum arabası sürme oyununu oynarken, bu tür bir oyunu oynarken alışık olmadığınız bir şeyi yapabileceksiniz, zıplayın! Evet, bu araba sadece boşluk çubuğuna basit bir şekilde basarak akrobasi yapmak ve engelleri aşmak için zıplayabilir! Konu çevrimiçi oyunlara geldiğinde her gün yeni bir şeyler keşfetmen ne güzel değil mi bu kumul arabası sürme oyunu sana sadece iyi vakit geçirecek ve pişman olmayacaksın!

Özellikler:

  • İyi görünümlü 2D grafikler
  • zorlu seviyeler
  • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
Ocak 2013
Geliştirici
Dune Buggy, MiniClip tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Dune Buggy game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 14.5k times and has received a rating of 3.13 / 5 din 15 votes. This awesome game has been made by MiniClip and was built with RUFFLE technology to work fast in most browsers. If you enjoy this Dune Buggy game, make sure to check out our other exciting games.