Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Dumb Ways To Die 3: World Tour

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Nisan 07, 2023
Dumb Ways To Die 3: World Tour artık web sitemizde ücretsiz olarak sunuluyor. Tüm mini oyunları geçebilir misin?
  • Interact With The Game

Dumb Ways to Die 3: World Tour - Çocuklar İçin Mükemmel Basit Eğlence Oyunu

Sizin gibi sıradan bir oyuncu için mükemmel olan eğlenceli bir oyun mu arıyorsunuz? Dumb Ways to Die 3: World Tour'dan başkasına bakmayın! Bu oyun kesinlikle sizi kahkahalara boğacak eğlenceli zorluklarla dolu.

Sizi tetikte tutacak eğlenceli ve ilgi çekici meydan okumalar

Bu oyunda, sevimli karakterlere bir dizi tehlikeli senaryo ve engelde rehberlik edecek, onları güvende tutmak için hızlı reflekslerinizi ve problem çözme becerilerinizi kullanacaksınız. İster trafikten, ister aç köpek balıklarından, ister öfkeli boğalardan kaçıyor olun, her zaman tetikte olacaksınız.

Alması Basit ve Erişilebilir

Ancak endişelenmeyin, Dumb Ways to Die 3: World Tour erişilebilir ve öğrenmesi kolay olacak şekilde tasarlanmıştır, bu nedenle keyfini çıkarmak için uzman bir oyuncu olmanıza gerek yoktur. Gevşemek ve biraz eğlenmek istediğinizde oynayabileceğiniz en iyi gündelik oyunlardan biridir.

Unblocked66 Oyunlar Kategorisinin Bir Parçası

Ayrıca Unblocked66 oyunları kategorisinin bir parçasıdır, yani okulda veya işte sorunsuzca oynayabilirsiniz.

Sonuç: Komik Oyunları Seven Herkes İçin Mükemmel

İster zaman öldürmenin bir yolunu arıyor olun, ister sadece aptalca bir mizahın tadını çıkarmak isteyin, Dumb Ways to Die 3: World Tour, eğlenceli oyunları seven herkes için mükemmel bir seçimdir. Öyleyse neden bugün bir deneyip kaç zorluğun üstesinden gelebileceğinizi görmüyorsunuz?

Özellikler:

  • Renkli 2D grafikler
  • Çok eğlenceli oynanış
  • Öğrenmesi ve oynaması kolay

Yayın tarihi
Mayıs 2019
Geliştirici
Dumb Ways To Die 3: World Tour, MarketJS tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 7
This Dumb Ways To Die 3: World Tour game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 624 times and has received a rating of 5.00 / 5 din 1 votes. This awesome game has been made by MarketJS and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Dumb Ways To Die 3: World Tour game, make sure to check out our other exciting games.