Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Dumb Ways To Die 2: The Games

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi April 01, 2023
Olimpik sporların komik taklitlerini deneyimleyin ve karakterlerinizin kaderleriyle karşılaşmasını önleyin.
  • Interact With The Game

Çevrimiçi eğlenceli oyunlar arayan sıradan bir oyuncu musunuz? Dumb Ways to Die 2: The Games'den başkasına bakmayın! Bu hiper-gündelik oyun, hem eğlenceli hem de öğrenmesi kolay bir oyun oynamak isteyenler için mükemmel.

Dumb Ways to Die 2: The Games, çok sayıda Olimpik sporun parodisini yapan bir dizi mini oyunla sizi saatlerce oyalayacak bir oyundur. Her bir mini oyun basit ama zorlu olacak şekilde tasarlanmıştır, bu da onu oynamak için fazla zaman veya çaba gerektirmeyen engellenmemiş oyunlar arayan herkes için mükemmel bir seçim haline getirir.

Ancak oyunun basitliğine aldanmayın - Dumb Ways to Die 2: The Games oldukça zor olabilir! Karakterlerinizi boğulmaktan kurtarmaya veya bitiş çizgisine koşmaya çalışıyor olun, her mini oyun aptalca bir ölümü önlemek için hızlı refleksler ve kasıtlı düşünme gerektirir.

Öyleyse neden bekleyelim? Sıradan oyuncular için mükemmel olan eğlenceli ve zorlu bir oyun arıyorsanız, Dumb Ways to Die 2: The Games mükemmel bir seçimdir. Olimpik sporların komik parodileri ve bağımlılık yapan oynanışıyla, elinizden bırakmak istemeyeceğiniz bir oyun. Şimdi oynayın ve ne kadar süre hayatta kalabileceğinizi görün!

Web sitemizde her gün oynamak için yeni bir oyun bulun! Şu anda tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz, çoğu engellenmemiş oyunlar olan binlerce çevrimiçi oyunumuz var! Ve daha da fazlası: Her gün yeni oyunlar ekliyoruz!

Özellikler:

  • Renkli 2D grafikler
  • Oyun çok çeşitli
  • Öğrenmesi ve oynaması kolay

Yayın tarihi
September 2015
Geliştirici
Dumb Ways to Die 2: The Games, Metro Trains tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
TEENPEGI 16
This Dumb Ways To Die 2: The Games game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 1.3k times and has received a rating of 4.20 / 5 din 5 votes. This awesome game has been made by Metro Trains and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Dumb Ways To Die 2: The Games game, make sure to check out our other exciting games.