Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Drone Pizza Delivery Simulator

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi March 28, 2023
Herkes araba veya scooter kullanarak pizza dağıtabilir, ancak hiç drone kullanmayı denediniz mi?
  • Interact With The Game
    Fly

Pizza macerasına hazır mısınız? Şehrin dört bir yanına lezzetli pizzalar teslim etmek için bir drone uçurmanıza izin veren en yeni ve en havalı pizza oyunu Drone Pizza Teslimat Simülatörü ile tanışın! Ve en iyi kısım? Tamamen ücretsizdir ve doğrudan tarayıcınızda çevrimiçi olarak oynanabilir.

Bu pizza oyunu diğer pizza oyunları gibi değil; özellikle çevrimiçi oyun oynamayı seven çocuklar için yapılmıştır. Grafikleri parlak ve eğlenceli olduğu için çocukların çevrimiçi oynayabileceği en iyi pizza oyunlarından biridir. Kendinizi çizgi film dünyasında gibi hissedeceksiniz.

Ama ne kadar çocukça göründüğüne aldanmayın. Ayrıca bu oyun ile drone uçurmayı da öğrenebilirsiniz. Pizzayı aç müşteriye zamanında ulaştırmak için onu alıp şehrin içinden uçmanız gerekecek. Ne kadar iyi uçabildiğinizi ve bir şeyleri ne kadar iyi zamanlayabileceğinizi test edecek eğlenceli bir meydan okuma.

Drone Pizza Delivery Simulator ile ilgili en iyi şeylerden biri, istediğiniz zaman, istediğiniz yerde oynayabileceğiniz engellenmemiş oyunlardan biri olmasıdır. İster okulda ister evde olun, herhangi bir kısıtlama olmaksızın bu oyunun tadını çıkarabilir ve eğlenebilirsiniz.

Peki ne bekliyorsun? Drone Pizza Teslimat Simülatörü ile yüksekten uçmaya ve ağız sulandıran pizzalar sunmaya hazırlanın

Özellikler:

  • 3 boyutlu grafikler
  • Bir drone uçurabilirsin
  • Öğrenmesi ve oynaması kolay

Yayın tarihi
March 2023
Geliştirici
Drone Pizza Delivery Simulator, BestGames tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Drone Pizza Delivery Simulator game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 1.2k times and has received a rating of 5.00 / 5 din 3 votes. This awesome game has been made by BestGames and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Drone Pizza Delivery Simulator game, make sure to check out our other exciting games.