Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Driving Test Simulator

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Haziran 01, 2022
Sürüş Testi Simülatörü ile sürüş becerilerinizin ne kadar iyi olduğunu görün! Tüm seviyeleri temizleyebilir misin? Gel ve öğren!
  • Drive

Bedava araba oyunları mı oynamak istiyorsun? Tarayıcınızda en çok aranan terim "araba oyunları engeli kaldırıldı" mı? Eğer öyleyse, o zaman doğru yere geldiniz! Burada, sitemizde Sürüş Testi Simülatörü oynayabilirsiniz!

Bu, sürüş becerilerinizin sınırına kadar test edileceği bir araba oyunudur. Bu oyunda herhangi bir yarış yapmayacaksınız, bunun yerine, bitiş noktasına ulaşmaya çalışırken arabanızı çarpmaktan kaçınırken dikkatlice inşa edilmiş seviyelerden geçeceksiniz. Her seviyenin üstesinden gelinmesi gereken kendi zorlukları vardır, bu yüzden ekranda neler olduğuna odaklandığınızdan emin olun.

Bu oyunda toplam 9 araba var, ilki sizin için zaten açıldı ve gerisini oyunu oynayarak alabilirsiniz. Sürüş becerilerinizi sergilemeye hazırsanız, Oynat'a tıklayın ve bize her seviyeyi nasıl fethettiğinizi gösterin!

Daha fazla araba oyunu oynamak için Araba Oyunları kategorimize göz atın! Orada yarış oyunları, drift oyunları, 2 kişilik oyunlar ve çok daha fazlasını ücretsiz olarak bulabilirsiniz!

Özellikler:

  • 3D grafikler
  • zorlu seviyeler
  • Kilidi açılabilen arabalar
  • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
Haziran 2022
Geliştirici
Driving Test Simulator, CarGames.Com tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Driving Test Simulator game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 4.2k times and has received a rating of 3.83 / 5 din 24 votes. This awesome game has been made by CarGames.Com and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Driving Test Simulator game, make sure to check out our other exciting games.