Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Driving In Amsterdam

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi July 16, 2022
Amsterdam'da Driving, özgürce araba sürmenizi ve haritayı keşfetmenizi sağlayan bir araba simülatörü oyunudur.
 • Drive
  Turn Signals
  Hazard Lights
  Switch Cars
  Brake
  Enter Car
  Nitro
  Switch Camera
  Start/Stop Engine
  Pause

Oynamak için bazı araba oyunları arıyorsanız, ancak bir yarış oyunu oynamak istemiyorsanız, o zaman Driving in Amsterdam sizin için doğru seçimdir!

Bu simülatör araba oyunu, direksiyonun başına geçmenizi ve istediğiniz yere sürmenizi sağlar. Diğer araba oyunlarını ücretsiz oynadıysanız, bugünün oyunundan neler bekleyebileceğinizi zaten biliyorsunuzdur. İyi kontroller, ayrıntılı grafikler ve bolca özgürlük.

Görev yok, olman gereken yer yok, bu oyun tamamen arabanı sınırlarına kadar test etmekle ilgili. Haritanın her yerine dağılmış rampaları kullanabilir, çılgın hareketler ve zıplamalar yapabilirsiniz. Bu araba oyununda ne yaparsanız yapın gerçekten size kalmış. Ayrıca oyunda bulunan 10 arabadan herhangi birini kullanabilirsiniz. Hepsinin kilidi açık ve her zaman kullanılabilir. Tek yapmanız gereken "O" tuşuna basmak ve ardından menüden seçim yapmak. Ayrıca arabanın davranışını da seçebilirsiniz. 4 seçeneğiniz var: Özel, Yarış, Arcade ve Drift. Bu nedenle, sürmeye hazırsanız, devam edin ve Oynat düğmesini tıklayın!

Engellenmemiş daha fazla araba oyunu, çocuklar için araba oyunları veya genel olarak sadece ücretsiz oyunlar için oyun kategorilerimize göz atın! Devasa bir çevrimiçi oyun kütüphanemiz var ve her gün buna ekliyoruz!

Özellikler:

 • İyi görünümlü grafikler
 • Harika görünümlü araba modelleri
 • Arabanızı istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz
 • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
April 2021
Geliştirici
Driving in Amsterdam, Extreme Games tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Driving In Amsterdam game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 7.5k times and has received a rating of 4.42 / 5 din 55 votes. This awesome game has been made by Extreme Games and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Driving In Amsterdam game, make sure to check out our other exciting games.