Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Driving Car Simulator 3D

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi September 05, 2022
Şehrinizin sokaklarında havalı görünümlü arabalar sürün! Para kazanmak için akrobasi hareketleri, atlamalar ve driftler yapın!
 • Drive
  Brake
  Switch Camera
  Nitro
  Pause

Merhaba, araba oyunu hayranları! Bütün gün oynamak için yeni araba oyunları mı arıyorsunuz? Durum buysa ve hala biraz sürüş havasındaysanız, Driving Car Simulator 3D'ye göz atın! 8 özelleştirilebilir araba ve 4 oyun modu ile bu engelsiz sürüş oyununda iyi vakit geçireceğinizden emin olabilirsiniz. Bu dört oyun modu Serbest Mod, Trafik Modu, Kontrol Noktası Modu ve Drift Modu'dur ve kendi haritasının kendisi için özel olarak oluşturulmuş olduğu Drift Modu hariç, bunları mevcut iki şehir haritasından birinde oynayabilirsiniz. Hangi modu oynamayı seçerseniz seçin harika zaman geçireceksiniz. Neden? Niye? Araba modelleri harika görünüyor, tamamen özelleştirilebilir ve kontroller son derece duyarlı; ek olarak, oynayacağınız ortam ayrıntılıdır. O halde direksiyona geçin, motorunuzu çalıştırın ve sürüş becerilerinizi test etmeye hazırlanın!

Daha fazla ücretsiz araba oyunu için oyun kategorilerimize göz atın! Şu anda oynayabileceğiniz binlerce ücretsiz bilgisayar oyunumuz var ve her gün yenileri ekleniyor!

Özellikler:

 • 3D grafikler
 • Kilidi açılabilir ve özelleştirilebilir arabalar
 • 4 oyun modu
 • Ayrıntılı oyun haritaları
 • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
May 2018
Geliştirici
Driving Car Simulator 3D, GamingToStudio tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Driving Car Simulator 3D game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 5.3k times and has received a rating of 5.00 / 5 din 24 votes. This awesome game has been made by GamingToStudio and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Driving Car Simulator 3D game, make sure to check out our other exciting games.