Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Driving Car And Shooting Zombies

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi July 18, 2022
Harika görünen arabaları sürün ve onları parçalayarak veya vurarak mümkün olduğunca çok zombi gönderin!
  • Drive
    Brake
    Interact With The Game

Hem araba oyunlarını hem de zombi oyunlarını sever misin? Oynamak için zombilerin de olduğu araba oyunları mı arıyorsunuz? Eğer öyleyse, burada web sitemizde arabanızla zombileri avlamanıza izin veren benzersiz bir oyun oynayabilirsiniz!

Driving Car and Shooting Zombies, nişancı oyunlarından fırlamış öğeler içeren bir sürüş oyunudur. Mücevherleri ve silahları toplayarak açık dünyayı dolaşın. Silahınız yoksa ya da merminiz bittiyse ve zombiler içeri giriyorsa, gaza basın. Evet, arabanızla zombileri ezebilir ve ezebilirsiniz. Arabalardan bahsetmişken, bu oyunda 4 araba var. İlki, tahmin edebileceğiniz gibi, zaten kullanıma hazır ve diğerlerinin kilidini seviyede topladığınız mücevherlerle açabiliyorsunuz. Ama hepsi bu değil! Her araba yükseltilebilir! Bu nedenle, çocuklar için araba oyunları oynamak ve biraz eğlenmek istiyorsanız, hemen devam edin ve Araba Sürme ve Zombileri Atma'yı deneyin!

Özellikler:

  • 3D grafikler
  • Açılabilir ve yükseltilebilir arabalar
  • Keşfetmek için büyük harita
  • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
February 2022
Geliştirici
Driving Car and Shooting Zombies, gotoyourgame tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONE +10PEGI 12
This Driving Car And Shooting Zombies game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 2.4k times and has received a rating of 3.86 / 5 din 7 votes. This awesome game has been made by gotoyourgame and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Driving Car And Shooting Zombies game, make sure to check out our other exciting games.