Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Drive Mad

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Şubat 16, 2023
Drive Mad'in sunduğu tüm sürüş zorluklarının üstesinden gelebilir misiniz? Becerilere sahip olduğunuzu düşünüyorsanız, Oynat'a tıklayın ve kanıtlayın!
  • Drive

Çevrimiçi olarak Drive Mad'in kilidi açılmış bir sürümünü arıyorsanız, mükemmel yere geldiniz. Haydi Drive Mad'i hemen şimdi doğrudan web tarayıcınızda oynayın!

Drive Mad, eğlenceli ücretsiz bir çevrimiçi arcade araç oyunudur. Oyuncuların her seviyede çeşitli görevleri yerine getirmeye zorlandıkları ilgi çekici bir oyundur. Bitiş çizgisine ulaşmadan önce, köprülerden geçerken, rampalardan aşağı atlarken ve diğer engellerde aracınıza çarpmaktan kaçınmalısınız. Drive Mad, basit kontrolleri ve akıcı animasyonları sayesinde gündelik oyun için ideal olan heyecan verici bir oyundur.

Oyunda ilerledikçe seviyeler gittikçe zorlaşıyor ve tamamlanması daha fazla uzmanlık gerektiriyor. Popüler Minecraft oyununa benzer şekilde, grafikler bloklu ve piksellidir. İster çevrimiçi atari oyunları, ister çocuklar için araç oyunları arıyor olun, Drive Mad mükemmel bir seçenektir.

Ek olarak, Drive Mad'in kilidi açıktır ve herhangi bir yerden kısıtlama olmadan oynamanıza olanak tanır. Yani, şu anda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir atari oyunu arıyorsanız, Drive Mad'den öteye gitmeyin!

Web sitemizde her gün oynamak için yeni bir oyun keşfedin. Çoğunluğu engelsiz oyunlar olmak üzere binlerce online oyunu şu anda ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Ve daha da fazlası: sürekli olarak yeni oyunlar ekliyoruz!

Özellikler:

  • İyi görünümlü bloklu 3D grafikler
  • Her seviye zorlu ve eğlenceli
  • Pürüzsüz animasyonlar
  • Kontrollerin öğrenilmesi kolaydır

Yayın tarihi
Şubat 2023
Geliştirici
Drive Mad, Martin Magni tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Drive Mad game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 3.9k times and has received a rating of 3.67 / 5 din 33 votes. This awesome game has been made by Martin Magni and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Drive Mad game, make sure to check out our other exciting games.