Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Drive Monster

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Mart 08, 2023
Drive Monster ile sürüş becerilerinizi bir sonraki seviyeye taşıyın! Bu harika oyunu web sitemizde ücretsiz oynayın!
  • Interact With The Game
    Drive

Harika sürüş oyunları oynamak ister misiniz? O zaman neden Drive Monster'a bir şans vermiyorsun? Bu oyun, odaklanmanızı ve meşgul olmanızı sağlayacak bir dizi zor seviyede sürüş becerilerinizi zorlamak içindir. Dar yollarda araba sürmekten rampalardan atlamaya ve ötesine kadar her seviye, sınırlarınızı test etmek ve her şeyi ilginç kılmak için ayrı ayrı tasarlanmıştır.

Bir seviyeden diğerine ilerlerken bitiş çizgisine ulaşmak için dengenizi korumalı ve düşmekten kaçınmalısınız. Bazen bu oyundaki fizik sistemi araba sürmeyi biraz zorlaştırabilir, bu yüzden ekranda neler olup bittiğine çok dikkat edin. Yine de, biraz pratik ve beceriyle, her seviyede hızla ustalaşabileceksiniz!

Drive Monster, her yaştan çocuğa hitap edecek parlak ve canlı renk paleti ile bloklu, voksel tarzı grafiklere sahiptir. Bu oyun, ücretsiz araba oyunlarını ve atari oyunlarını seven çocuklar için idealdir. Engellenmemiş bir oyun olduğu için, istediğiniz zaman, istediğiniz yerde oynayabilirsiniz.

Peki ne bekliyorsun? Direksiyona geçin ve çocuklar için en iyi çevrimiçi araba oyunu Drive Monster'ı oynamaya başlayın!

Özellikler:

  • 3 boyutlu grafikler
  • Zorlu grafikler
  • Duyarlı Kontroller

Yayın tarihi
Şubat 2023
Geliştirici
Drive Monster, Fancade tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Drive Monster game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 3.2k times and has received a rating of 4.13 / 5 din 23 votes. This awesome game has been made by Fancade and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Drive Monster game, make sure to check out our other exciting games.