Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Drive Mad Winter

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi March 06, 2023
Drive Mad Winter, sürüş becerilerinizi test etmek için burada! Zorluklarla dolu yeni seviyelere hazır mısınız?
  • Drive

Çocuklara uygun araba sürme oyunları oynamak istiyorsanız Drive Mad Winter'a kesinlikle göz atmalısınız! Bu ücretsiz çevrimiçi atari oyunu, araba oyunları oynamaktan hoşlanan herkes için idealdir. Oyun, sürüş becerilerinizi test edecek buzlu yolları ve karlı manzaraları olan bir kış harikalar diyarında geçiyor.

Drive Mad Winter, daha zorlu seviyelerin ilerlediği ilk Drive Mad oyunuyla aynı tasarıma ve mantığa sahiptir. Bitiş çizgisine doğru yarışırken kar yığınları, buz parçaları ve kaygan köprüler gibi engellerden kaçınmak için becerilerinizi kullanmalısınız. Basit kontroller ve akıcı animasyonlarla bu oyunu oynaması basit ama ustalaşması zor.

Drive Mad Winter'daki grafikler, tıpkı popüler Minecraft oyunu gibi bloklu ve piksellidir. Ancak basit grafiklerinin sizi aldatmasına izin vermeyin - bu oyun, daha fazlası için geri gelmenizi sağlayacak heyecan verici zorluklarla dolu. Ve en iyi kısım? Drive Mad Winter, şu anda çevrimiçi oynayabileceğiniz ücretsiz en iyi araba oyunlarından biridir!

Bu nedenle, çocuklar için mükemmel olan eğlenceli ve zorlu bir araba oyunu arıyorsanız, Drive Mad Winter'dan başkasına bakmayın. Kış temalı seviyeleri ve heyecan verici oynanışıyla, çevrimiçi oynamak için en sevdiğiniz araba oyunlarından biri olacağı kesin. Kış harikalar diyarında çıldırmaya hazır olun!

Web sitemizde her gün oynamak için ücretsiz bir oyun bulun! Oyun kategorilerimize göz atmayı seçerseniz tonlarca ücretsiz çevrimiçi oyun keşfedilebilir. Araba oyunları, atış oyunları, engelsiz oyunlar, adını siz koyun, eğer aklınıza geliyorsa büyük olasılıkla bizde var!

Özellikler:

  • İyi görünümlü 3D grafikler
  • Zorlu seviyeler
  • Pürüzsüz animasyonlar
  • Öğrenmesi kolay ama ustalaşması zor

Yayın tarihi
March 2023
Geliştirici
Drive Mad Winter, Fancade tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Drive Mad Winter game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 2.9k times and has received a rating of 3.57 / 5 din 28 votes. This awesome game has been made by Fancade and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Drive Mad Winter game, make sure to check out our other exciting games.