Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Drive Mad Skin

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Nisan 10, 2023
Drive Mad Skin, Drive Mad serisindeki en son meydan okumadır! Tüm seviyeleri fethetmek için gerekenlere sahip misiniz?
  • Interact With The Game
    Drive

Drive Mad Skin Hakkında

Drive Mad Skin, popüler Drive Mad serisinin bir parçası olan ücretsiz bir çevrimiçi oyundur. Bu oyun, rampalar, merdivenler ve daha fazlası dahil olmak üzere aşılması gereken engellerle zorlu seviyelere sahiptir. Grafikler, Minecraft'takilere benzer voksel stilindedir ve renk paleti parlak ve eğlencelidir.

Çocuklar için mükemmel

Çocuklar düşünülerek tasarlanan Drive Mad Skin, Unblocked66 oyunları kategorisinin bir parçasıdır ve kısıtlama olmadan erişilebilir olmasını sağlar. Çocuklar için en iyi sürüş oyunları ve canavar kamyon oyunlarından biridir ve onları saatlerce eğlendirecek eğlenceli ve ilgi çekici bir meydan okuma sunar.

Basit Oynanış, Zorlu Seviyeler

Drive Mad Skin'deki oynanış basit ama zorlu. Her seviye, üstesinden gelinmesi gereken kendi engel setini sunar ve sürüş becerilerinizi sınırlara kadar test eder. İster acemi olun ister deneyimli bir oyuncu olun, bu oyunda eğlenecek bir şeyler bulacaksınız.

Her Zaman, Her Yerde Oynayın

Drive Mad Skin, doğrudan internet tarayıcınızda oynanabilen çevrimiçi bir oyundur. Bu, herhangi bir yazılım indirmeden veya kurmadan istediğiniz zaman, istediğiniz yerde oynayabileceğiniz anlamına gelir. Canınız sıkıldığında veya arkadaşlarınızla yapacak eğlenceli bir aktivite ararken zaman geçirmek için mükemmel bir yoldur.

Daha fazla ücretsiz oyun

Oynamak için daha fazla araba oyunu mu yoksa genel olarak sadece ücretsiz çevrimiçi oyunlar mı arıyorsunuz? Oyun kategorilerine bir göz atın! Çoğunun engellemesi kaldırılmış binlerce harika oyunumuz var ve her gün çok daha fazlası ekleniyor!

Özellikler:

  • 3 boyutlu grafikler
  • Renkli ve canlı sanat tarzı
  • Zorlu seviyeler
  • Öğrenmesi ve oynaması kolay
Yayın tarihi
Mart 2023
Geliştirici
Drive Mad Skin, Fancade tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Drive Mad Skin game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 2.2k times and has received a rating of 3.50 / 5 din 8 votes. This awesome game has been made by Fancade and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Drive Mad Skin game, make sure to check out our other exciting games.