Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Drive Mad S

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi February 20, 2023
Drive Mad S, geçmeniz için zorluklarla dolu ücretsiz bir çevrimiçi oyundur. Tüm seviyeleri tamamlamak için gerekenlere sahip misiniz?
  • Drive

Drive Mad S, doğrudan web tarayıcınızda oynayabileceğiniz ücretsiz bir çevrimiçi atari oyunudur. Bu oyun çocuklar ve sıradan oyunlar arayan herkes için idealdir. Oyunun Minecraft'ı anımsatan canlı renkleri ve bloklu grafikleri ona hoş bir görünüm kazandırıyor.

Drive Crazy S'deki her seviyenin uzunluğu ve yoğunluğu farklı olan kendine özgü bir mücadelesi vardır. Seviyelerin süresi değişir ve kısa bir seviye mutlaka kolay bir seviye değildir. Drive Crazy S'deki her seviye, tamamlamak için beceri ve el-göz koordinasyonu gerektirir. Oyun, kontrollere alışabilmeniz için kolay başlar, ancak bölümler arasında ilerledikçe daha da zorlaşır.

Çocuklar için bir araba oyunu olmasına rağmen, Drive Mad S sadece genç oyuncular için değildir. Her yaş için harika bir oyundur ve ücretsiz çevrimiçi araba oyunlarına mükemmel bir örnektir. Birkaç kez başarısız olmaktan korkmayın, çünkü bu iyi bir öğrenme fırsatı ve o seviyenin ne hakkında olduğunu anlama ve ona göre plan yapma şansı olabilir.

Sonuç olarak, Drive Mad S çevrimiçi olarak sunulan en iyi atari oyunlarından biridir. Biraz boş zaman geçirmek ve eğlenceli, zorlu bir oyunun tadını çıkarmak için harika bir yol. Öyleyse neden bekleyelim? Şimdi deneyin ve ne kadar ileri gidebileceğinizi görün!

Web sitemizde her gün oynamak için ücretsiz bir oyun bulun! Oyun kategorilerimize göz atmayı seçerseniz tonlarca ücretsiz çevrimiçi oyun keşfedilebilir. Araba oyunları, atış oyunları, engelsiz oyunlar, adını siz koyun, eğer aklınıza geliyorsa büyük olasılıkla bizde var!

Özellikler:

  • Bloklu ve renkli 3D grafikler
  • Zorlu seviyeler
  • El-göz koordinasyonunu geliştirir
  • Kontrollerin öğrenilmesi kolaydır

Yayın tarihi
January 2023
Geliştirici
Drive Mad S, Fancade tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Drive Mad S game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 4.7k times and has received a rating of 4.38 / 5 din 32 votes. This awesome game has been made by Fancade and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Drive Mad S game, make sure to check out our other exciting games.