Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Drive Mad Kids

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Şubat 22, 2023
Drive Mad Kids, sürüş becerilerinizi test etmek için burada! Hazırsanız Oynat'a tıklayın ve neler yapabileceğinizi bize gösterin!
  • Interact With The Game
    Drive

Drive Crazy Kids, en sevdiğiniz voksel canavar kamyon oyunu serinizin en yeni üyesidir. Bu eğlenceli atari oyunu hem çocuklar hem de araba oyunlarına ilgi duyan yetişkinler için uygundur. En iyi yanı, web tarayıcınızda oynayabileceğiniz ücretsiz bir sürüş oyunu olmasıdır.

Drive Mad Kids, kendinden öncekiler Drive Mad ve Drive Mad S gibi, hızlı yanıt veren kontroller ve bolca eğlence içeriyor. Serideki bu son bölüm, sürüş becerilerinizi geliştirecek sürüş zorluklarıyla dolu birçok yeni seviye içeriyor. Çocuklara yönelik bu canavar kamyon oyunu, ister atari oyunlarını, ister sıradan oyunları seviyor olun, sizi uzun süre meşgul edecek.

En küçük hata bile tüm seviyenin kaybına neden olacağından, her seviye hassas sürüş gerektirir. Seviyelerin uzunluğu değişir; yine de, daha kısa seviyelerin daha uzun olanlardan daha kolay olduğunu varsaymamalısınız. Bu oyunu tamamladığınızda, web sitemizdeki diğer ücretsiz oyunları oynarken uygulayabileceğiniz bir beceri olan el-göz koordinasyonunuz önemli ölçüde gelişmiş olacaktır.

Drive Mad Kids'in parlak ve renkli renk paleti, oyuna çocuklar için mükemmel olan eğlenceli bir görünüm veriyor. Bu nedenle, oynamak için eğlenceli ve zorlu araba oyunları arıyorsanız, çevrimiçi canavar kamyon oyunları koleksiyonumuza en son eklenen Drive Mad Kids'e göz atın.

Daha fazla çevrimiçi oyun mu arıyorsunuz? Oyun kategorilerimize bakmayı denediniz mi? Canınız ücretsiz oyun havasındaysa ama ne oynayacağınızı bilmiyorsanız, aramaya başlamak için burası mükemmel bir yer. Araba oyunlarından nişancı oyunlarına, atari oyunlarına ve simülatör oyunlarına kadar binlerce ücretsiz bilgisayar oyunumuz var, hepsine sahibiz. Ve işte daha iyi haberler: burada web sitemizde her gün oynanacak yeni bir oyun olacak, o yüzden gelin ve bize bir göz atın!

Özellikler:

  • Renkli ve canlı 3D grafikler
  • Zorlu seviyeler
  • Pürüzsüz animasyonlar
  • Duyarlı Kontroller

Yayın tarihi
Şubat 2023
Geliştirici
Drive Mad Kids, Fancade tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Drive Mad Kids game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 2.3k times and has received a rating of 3.40 / 5 din 15 votes. This awesome game has been made by Fancade and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Drive Mad Kids game, make sure to check out our other exciting games.