Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Drive Mad 2r0

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi March 24, 2023
Drive Mad serisinden yeni bir sürüş mücadelesine hazır mısınız? Öyleyse motorunuzu çalıştırın ve gidelim!
  • Drive

Drive Mad 2r0 ile adrenalin dolu bir yolculuğa hazır olun! Bu heyecan verici atari oyunu, popüler Drive Mad serisinin en yeni üyesi ve sürüş becerilerinizi teste tabi tutacak on seviyeli nabzı hızlandıran aksiyonla dolu. Fancade tarafından geliştirilen bu oyun, araba oyunlarını, canavar kamyon oyunlarını ve çevrimiçi atari oyunlarını seven çocuklar için idealdir.

Canlı voksel grafikleri ile Drive Mad 2r0, ilginizi hemen çekecektir. Güçlü canavar kamyonunuzun sürücü koltuğuna geçtiğinizde, sizi koltuğunuzun kenarında tutacak bir dizi zor engelle karşılaşacaksınız. Merdiven çıkarken, köprülerden geçerken veya harika atlamalar yaparken, suya düşmemek veya kamyonu yuvarlamamak için konsantrasyonunuzu korumalısınız.

Ve en iyi kısım? Drive Mad 2r0, engellenmemiş oyunlarımızdan biridir, böylece istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde çevrimiçi oynayabilirsiniz! Bu oyuna evde veya hareket halindeyken hızlıca erişebilir ve canavar kamyonunuzu bitiş çizgisine sürmeye başlayabilirsiniz. Ek olarak, oyunun basit kontrolleri ve bağımlılık yapan oynanışı, daha fazlası için geri gelmenizi sağlayacak.

Çocuklar için eğlenceli ve heyecan verici bir araba oyunu arıyorsanız, Drive Mad 2r0'dan başkasına bakmayın. Zorlu seviyeleri, renkli grafikleri ve engellenmemiş erişilebilirliği ile bu oyun, her yerdeki genç oyuncular arasında kesinlikle favori olacak. Motorlarınızı çalıştırın ve çıldırmaya hazır olun!

Özellikler:

  • İyi görünümlü 3D grafikler
  • Zorlu seviyeler
  • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
March 2023
Geliştirici
Drive Mad 2r0, Fancade tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Drive Mad 2r0 game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 4.1k times and has received a rating of 4.50 / 5 din 16 votes. This awesome game has been made by Fancade and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Drive Mad 2r0 game, make sure to check out our other exciting games.