Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Drift Car Extreme Simulator

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Haziran 23, 2022
Güçlü arabaları, hızlı yarışlara katılmayı ve çılgın hızlarda araba kullanmayı seviyorsanız, bugünün oyununu seveceksiniz!
 • Interact With The Game
  Drive
  Brake
  Nitro

Oynamak için harika araba oyunları arıyorsanız, doğru yere geldiğinizi bilmelisiniz! Her zamanki gibi, web sitemizde en iyi araba oyunlarını ücretsiz olarak sunuyoruz ve hepsini denemekten memnuniyet duyarız! Ve bugünün oyunu bunu göstermek için mükemmel bir örnek. Bize inanmıyor musun? O zaman kontrol et, %100 ücretsiz!

Bugünün oyunu Drift Car Extreme Simulator. Bu, araba ile ilgili çok çeşitli aktiviteleri tamamlayabileceğiniz bir araba oyunudur. Bu oyunda kullanabileceğiniz şaşırtıcı sayıda 20 araba var. Evet, 20! Ve bu yeterli değilse, her araba özelleştirilebilir. Ne kadar serin! Oyun sırasında para kazanarak bunların kilidini açabilir ve ardından yeni bir kat boya, harika görünümlü gövde kitleri ve hatta motorunuzu değiştirerek onları bir sonraki seviyeye taşıyabilirsiniz. Gerçekten çok fazla özgürlüğünüz var.

Drift Car Extreme Simulator, her biri kendi zorlukları ve avantajları olan 3 oyun moduna sahiptir: Serbest Sürüş, Görevler ve Yarış. Hangi modu oynamayı seçerseniz seçin, tonlarca eğleneceğiniz garanti! Yani bu yarış oyununun neler sunabileceğini görmek için sabırsızlanıyorsan, Oyna düğmesine tıkla ve başlayalım!

Daha fazla çevrimiçi oyun mu arıyorsunuz? Oyun kategorilerimize bakmayı denediniz mi? Bazı ücretsiz oyunlar havasındaysanız ancak ne oynayacağınızı bilmiyorsanız, aramaya başlamak için mükemmel bir yer. Araba oyunlarından atıcılık oyunlarına, atari oyunlarına ve simülatör oyunlarına kadar binlerce ücretsiz bilgisayar oyunumuz var, hepsi bizde. Ve işte daha iyi haberler: Web sitemizde her gün oynanacak yeni bir oyun olacak, o yüzden bize bir göz atın!

Özellikler:

 • 3D grafikler
 • 3 oyun modu
 • 20 farklı araba
 • Tüm arabalar özelleştirilebilir
 • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
Haziran 2022
Geliştirici
Drift Car Extreme Simulator, Best Free Games tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Drift Car Extreme Simulator game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 4.2k times and has received a rating of 4.02 / 5 din 41 votes. This awesome game has been made by Best Free Games and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Drift Car Extreme Simulator game, make sure to check out our other exciting games.