Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Draw And Save Stickman

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi November 25, 2022
Çöp Adam'ı engelleyici tehlikelerden kurtarabilir misin? Draw and Save Stickman oynayın ve nasıl yapıldığını bize gösterin!
  • Interact With The Game

Çizim oyunlarıyla ilgileniyor musunuz? Boş zamanlarında oynamak için ücretsiz yapboz oyunları bulmakla da ilgileniyor musun? O halde oynamanız için harika bir oyunumuz var: Çiz ve Çöp Adamı Kurtar!

Bu, seviyeye bağlı olarak, Çöp Adam'ı kurtarmak için çeşitli şekiller oluşturmak için fareyi kullanmanız gereken çocuklar için bir çizim oyunudur. Köpekbalıklarından, sivri uçlardan ve diğer tehlikelerden nasıl kaçınacağınızı belirlemek için zekanızı kullanmanız gerekecek. İlk birkaç seviye basittir ve nasıl oynanacağını hızlı bir şekilde öğrenmenizi sağlar. O andan itibaren kendi çözümlerinizi bulmanız gerekecek. Bu nedenle, düşünme sınırınızı koyun ve Oynat düğmesine basın! Her seviyeyi tamamlayabilir misin?

Web sitemizde her gün oynamak için yeni bir oyun keşfedin. Çoğunluğu engelsiz oyunlar olmak üzere binlerce online oyunu şu anda ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

Özellikler:

  • 2D grafikler
  • Akıllıca tasarlanmış seviyeler
  • Öğrenmesi ve oynaması kolay

Yayın tarihi
November 2022
Geliştirici
Draw and Save Stickman, TrendyGames tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Draw And Save Stickman game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 4.1k times and has received a rating of 3.62 / 5 din 26 votes. This awesome game has been made by TrendyGames and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Draw And Save Stickman game, make sure to check out our other exciting games.