Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Dragon Games Wild Skies

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Mayıs 10, 2013
Yeni görevin, köy ev eşyası Berk ile yeni ejderhalar bulmak. Ejderhalara binerken uçuş tekniklerinizde ustalaşın ve ejderhanızla birlikte uçun
  • Click/play

Dragon Games Wild Skies, canlılık oyunlarında çevrimiçi olarak ücretsiz olarak oynayabileceğiniz yeni bir 3D birlik oyunudur ve Dreamworks'ün piyasaya sürdüğü en son oyundur. Dragon Dreamworks Wild Games Skies, ejderhaları eğitmeniz ve bu oyundan en iyi ejderha binicisi olmanız için oynamanız ve eğlenmeniz için yeni birlik 3D aksiyon oyunudur.

Yeni görevin, köy ev eşyası Berk ile yeni ejderhalar bulmak. Ejderhalara binerken uçuş tekniklerinizde ustalaşın ve ekipmanınızla kimsenin uçmadığı yerlerde ejderhanızla uçun ve köyün yeni ejderhalar bulmasına yardım edin.

Eğlenin nasıl uçacağınızı öğrenin ve bir ejderha evcil hayvan arkadaşınız olsun ve Aksiyon Oyunları Dragon Dreamworks Wild Skies adlı bu yeni 3B birlik oyununun tadını çıkarın! İyi şanslar ve iyi eğlenceler!

Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Dragon Games Wild Skies game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 46.1k times and has received a rating of 4.31 / 5 din 154 votes. and was built with SUGGEST technology to work fast in most browsers. If you enjoy this Dragon Games Wild Skies game, make sure to check out our other exciting games.