Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Dr. Psycho: Hospital Escape

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Aralık 09, 2022
Psycho'nun hastanesinden kaçacak kadar uzun süre hayatta kalabilir misin? Oynat'a tıklayın ve öğrenelim!
 • Move
  Look Around
  Interact
  Drop item
  Crouch
  Run
  Shoot

Çevrimiçi olarak ürkütücü korku oyunları oynamak mı istiyorsunuz? PC için korkutucu oyunlar sizin oyun türünüz mü? Eğer öyleyse, gerçekten korkutucu bir deneyime hazır olun!

Dr. Psycho: Hospital Escape günümüzün korku oyunudur ve baştan sona sizi koltuğunuzun kenarında tutacak. Oyunun başında Dr. Psycho tarafından yakalanıyorsunuz ve onun hastanesine götürülüyorsunuz. Ancak gözlerinizi açtığınız andan itibaren sıradan bir hastanede olmadığınız çok net bir şekilde anlaşılacaktır. Etrafınıza kısa bir göz attıktan sonra kaçma zamanının geldiğine karar veriyorsunuz. Diğer hayatta kalma oyunlarında olduğu gibi, malzeme, araç ve silah toplamanız, bulmacaları çözmeniz, saklanacak yerler bulmanız ve sürekli olarak doktor veya hastaları tarafından tespit edilmekten kaçınmanız gerekecek.

Yani ne düşünüyorsun? Hastane boyunca bulduğunuz ipuçlarını çözecek ve güvenli bir yere kaçacak kadar akıllı mısınız? Öyleyse, Oynat düğmesini tıklayın ve sizi çalışırken görelim!

Özellikler:

 • 3 boyutlu grafikler
 • ürkütücü atmosfer
 • Keşfedilecek geniş alanlar
 • Çözülmesi gereken bulmacalar
 • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
Aralık 2022
Geliştirici
Dr. Psycho: Hospital Escape, Knuckle Games tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
TEENPEGi 16
This Dr. Psycho: Hospital Escape game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 2.8k times and has received a rating of 4.09 / 5 din 22 votes. This awesome game has been made by Knuckle Games and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Dr. Psycho: Hospital Escape game, make sure to check out our other exciting games.