Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Downhill Chill

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Aralık 30, 2021
Kış sporlarını ve özellikle kayak yapmayı seviyorsanız Play butonuna basmaya hazır olun! Burada, 1001-oyun.com'da ücretsiz olarak mevcuttur.
  • Interact With The Game

Kayak yapmaktan hoşlanır mısın? Kış sporları en sevdiğiniz aktivite türü mü? Zıplarken kayak pratiği yapmanızı sağlayan bir oyuna ne dersiniz? Bu sizin tarzınıza benziyorsa, Downhill Chill sizin için doğru oyundur. Bu eğlenceli atari oyunu, karlı bir yokuştan aşağı yarışmanıza, platformları hedeflemenize, platformlardan atlamanıza ve hız artışı için inişinizi mükemmel bir şekilde zamanlamanıza neden olacak. Oyun hızlı tempolu ama yine de sıradan, yani oyun deneyimi ne olursa olsun herkes Downhill Chill oynayabilir.

Kış Oyunları da dahil olmak üzere daha fazla ücretsiz oyun için oyun kategorilerimizi keşfedin! Orada binlerce ücretsiz bilgisayar oyunu bulabilirsiniz ve her gün yeni oyunlar eklenir!

Özellikler:

  • 3 boyutlu grafikler
  • Eğlenceli ve bağımlılık yapan oyun
  • Oynaması kolay

Yayın tarihi
Kasım 2021
Geliştirici
Downhill Chill, Raketspel tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Downhill Chill game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 3.2k times and has received a rating of 3.93 / 5 din 15 votes. This awesome game has been made by Raketspel and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Downhill Chill game, make sure to check out our other exciting games.