Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Divine Climb

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Haziran 14, 2016
Asıl göreviniz, baştan çıkarıcı lavların küçük dostumuza ulaşmasına izin vermemek. Zirveye ulaşmak için mükemmel bloğu oluşturun veya kal
  • Play

Divine Climb, özel bir koşucu oyunudur. Bu oyunda sadece koşmakla kalmıyor, yükselen erimiş lavdan kaçmak için de tırmanıyorsunuz. Karakterinizin daha hızlı koşabilmesi ve tırmanabilmesi için farenizi kullanarak karakterinizin önüne basamaklar inşa etmek veya yok etmek zorunda kalacaksınız. Bir yerde ne kadar çok zaman harcarsanız, lav size o kadar yaklaşır, bu nedenle durumu hızlı bir şekilde değerlendirmek ve hızlı tepki vermek sizin yararınızadır. Sıcak lavdan kaçabileceğini düşünüyor musun?

Web sitemizde her gün oynamak için yeni bir oyun bulun! Şu anda tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz, birçoğu engellenmemiş oyunlar olan binlerce çevrimiçi oyunumuz var! Ve dahası: Her gün yeni oyunlar ekliyoruz!

Özellikler:

  • 2D grafikler
  • Hızlı tempolu oyun
  • Öğrenmesi kolay kontroller
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Divine Climb game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 10.7k times and has received a rating of 4.43 / 5 din 7 votes. and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Divine Climb game, make sure to check out our other exciting games.