Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Disney's Hercules

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi November 04, 2022
Play Station 1 döneminin gerçek bir klasiği olan Disney's Hercules, web sitemize girdi! Oynat'a tıklayın ve neler olduğunu görün!
 • Move
  Jump
  Punch
  Powerful Punch
  Sword
  Switch Swords
  Start
  Select

Çevrimiçi retro oyunları oynamaktan hoşlanıyor musunuz? Boş zamanlarınızda oynamak için sık sık çevrimiçi en iyi eski oyunları mı arıyorsunuz? Bu durumda hoşunuza gidebilecek bir şeyimiz var: Disney'in Herkül'ü! Bu klasik oyun Play Station 1 döneminin en iyilerinden biridir ve şimdiye kadar oynamadıysanız, işte burada, oyunun tamamı burada, web sitemizde mevcut!

Zeus'a gerçek bir kahraman olduğunu kanıtlamak ve ölümsüzlüğünü yeniden kazanmak ve Olympus Dağı'ndaki diğer tanrılara katılmak için yaptığı görevde Herkül'e katılın. Oyunun seviyeleri heyecan verici zorluklarla doludur. Kendinizi kanıtlamak için kayalara tırmanmanız, efsanevi yaratıklarla savaşmanız ve başka kahramanca işler yapmanız gerekecek. Oyunun üç zorluk ayarı vardır: Başlangıç, Orta ve Herkül. Oyunu ilk kez deneyimliyorsanız, Orta zorlukta oynamanızı öneririz.

Disney's Hercules, birçok oyuncunun nostalji ile hatırladığı keyifli bir oyundur. İster çocukluk anılarınızı yeniden yaşıyor olun, ister oyunu ilk kez oynuyor olun, harika zaman geçireceğinizden şüpheniz olmasın. Öyleyse devam edin ve gerçek bir klasiği deneyimlemeye başlamak için "Oynat" düğmesine basın!

Web sitemizde her gün yepyeni bir oyun oynayın! Çoğu engellenmemiş oyun olan binlerce çevrimiçi oyunu şu anda hiçbir şey ödemeden oynayabilirsiniz.

Özellikler:

 • Retro 2D/3D grafikler
 • zorlu seviyeler
 • Eski okul düzeyinde tasarım ve oyun
 • Öğrenmesi ve oynaması kolay

Yayın tarihi
July 1997
Geliştirici
Disney's Hercules, Eurocom tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Disney's Hercules game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 2.1k times and has received a rating of 3.67 / 5 din 3 votes. This awesome game has been made by Eurocom and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Disney's Hercules game, make sure to check out our other exciting games.