Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Disney's Aladdin in Nasira's Revenge

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Ekim 28, 2022
1001-oyun.com'da başka bir zamansız klasiğe hazır olun! Nasira'nın İntikamı'nda Disney's Aladdin'i burada ücretsiz oynayın!
 • Move
  Jump
  Block
  Attack
  Sheath Sword
  Aim
  Rotate Camera
  Start
  Select

Eski oyunları çevrimiçi keşfetmekten ve oynamaktan hoşlanıyorsanız, doğru yere geldiniz! PS1 klasiklerinden Disney's Aladdin'i Nasira's Revenge'de hemen burada, sitemizde oynayabilirsiniz!

İlk platform oyunlarından biri olarak zor olmasını bekleyebilirsiniz. Ama bu ne kadar eğlenceli olduğunu değiştirmiyor. Bu retro oyunda Aladdin, Aby ve Jasmine rollerini üstleniyorsunuz. Her karakter benzersiz yeteneklere sahiptir. Aladdin kılıç kullanabilir, zıplayabilir ve ayaklarını durdurabilir, Abu zıplayabilir, yuvarlanabilir ve bazı duvarlara tırmanabilir ve Jasmine oyunun kendi bölümünde bir tencerede saklanır, böylece saklanabilir ve zıplayabilirsiniz.

Oyun boyunca jeton toplayacak, platformlara atlayacak ve çeşitli düşmanlarla savaşacaksınız. Buradaki amacınız Nasira'nın Jafar'ı diriltmesini engellemek ve oyunun sonunda onu kesin olarak yenmeniz gerekiyor. Yani, başka bir klasik oyun oynamaya hazırsanız, devam edin ve Oynat düğmesine basın!

Daha fazla çevrimiçi oyun oynamak ister misiniz? Oyun kategorilerimize göz attınız mı? Ücretsiz oyunlar arıyorsanız ama ne oynayacağınızı bilmiyorsanız, başlamak için harika bir yer. Araba oyunlarından atıcılık oyunlarına, atari oyunlarına ve simülatör oyunlarına kadar binlerce ücretsiz bilgisayar oyunumuz var.

Özellikler:

 • Retro 3D grafikler
 • Eğlenceli ve zorlu seviyeler
 • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
Aralık 2000
Geliştirici
Disney's Aladdin in Nasira's Revenge, Argonaut Games tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Disney's Aladdin in Nasira's Revenge game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 1.5k times and has a promising start. This awesome game has been made by Argonaut Games and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Disney's Aladdin in Nasira's Revenge game, make sure to check out our other exciting games.