Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Disney Aladdin

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi May 07, 2022
Agrabah sokaklarında koşarken Aladdin'e katılın ve sizi yakalamak için dışarı çıkan muhafızları atlatmak için elinizden geleni yapın!
 • Start/move Through Game Interface
  Throw An Apple
  Move/balance
  Jump

Selam! Disney'in Aladdin hayranı mısınız? Hiç o fantastik dünyayı keşfetmenin ve her türlü maceraya katılmanın nasıl bir şey olduğunu istediniz mi? Eğer öyleyse, bu platform oyununa bir göz atın!

Disney Aladdin, sitemizde tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz 2 boyutlu retro bir oyundur. Agrabah'ın işlek caddelerini keşfederken Aladdin'in kontrolünü elinize alıyorsunuz.

Engelleri aşmaya ve sizi yakalamaya çalışan muhafızlardan kaçmaya çalışırken harika ve muhteşem akrobatik hareketler yapın. Bu oyunda, sizi animasyon filminden tanıyacağınız farklı yerlere götürecek birkaç seviye var. Çölü, Agrabah'ın çatılarını, saray zindanlarını ve Sihirli Lamba'nın bulunduğu Mucizeler Mağarası'nı keşfedebileceksiniz.

Bu retro oyunla biraz eğlenmeye hazırsanız, Oynat düğmesine tıklayın ve başlayalım!

Web sitemizde burada oynayabileceğiniz daha birçok ücretsiz bilgisayar oyunu var! Bunları bulmak için tek yapmanız gereken oyun kategorilerimize göz atmak. Orada hemen deneyebileceğiniz binlerce eğlenceli çevrimiçi oyunla karşılaşacaksınız ve her gün daha pek çoğu ekleniyor!

Özellikler:

 • İyi görünümlü 2D retro grafikler
 • Eğlenceli ve zorlu seviyeler
 • Pürüzsüz animasyonlar
 • Keşfedilecek ve keşfedilecek birçok yer
 • Öğrenmesi ve oynaması kolay


Yayın tarihi
November 1993
Geliştirici
Disney Aladdin, Capcom tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Disney Aladdin game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 7.3k times and has received a rating of 3.80 / 5 din 30 votes. This awesome game has been made by Capcom and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Disney Aladdin game, make sure to check out our other exciting games.