Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Dirt Bike Racing Duel

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Ağustos 06, 2022
Dirt Bike Racing Duel ile yeteneklerinizi test edin ve gerçekten ne kadar iyi olduğunuzu görün! Tüm seviyeleri mükemmel bir puanla geçebilir misin?
  • Interact With The Game
    Drive/balance
    Drive/balance

Dilediğiniz zaman, istediğiniz yerde kir bisiklet oyunları oynamak ister misiniz? Engellenmemiş bisiklet oyunları arıyorsanız, tam size göre bir şeyimiz var: Dirt Bike Racing Duel!

Dirt Bike Racing Duel'i diğer bisiklet oyunlarından farklı kılan nedir? Aynı anda bir kişi veya iki kişi tarafından oynanabilir! Evet, bir arkadaşınızı davet ederek bölünmüş ekran modunda ona karşı oynayabilirsiniz. Bu yüzden motosiklet sürme becerilerinizi test edecek bir oyun oynamaya hazır olun.

Bitiş çizgisine ulaşmaya çalışırken engellerle dolu seviyelerde yolunuzu bulmalı, tırmanmalı, rampalardan atlamalı ve havadayken havalı görünen ters taklalar yapmalısınız. Her seviye farklıdır ve üstesinden gelinmesi gereken kendi engelleri vardır. Basit kontrollere aldanmayın - oyun zor ve sizi koltuğunuzun kenarında tutacak! Peki, başlamaya hazır mısın? Bu oyunun tüm 20 seviyesini geçmek için gerekenlere sahip olduğunu düşünüyor musun?

Web sitemizde oynayabileceğiniz çok daha fazla ücretsiz bilgisayar oyunu var. Bunları oyun kategorilerimize bakarak bulabilirsiniz. Orada, şu anda oynayabileceğiniz binlerce eğlenceli çevrimiçi oyun bulacaksınız ve her gün yenileri ekleniyor.

Özellikler:

  • 3D grafikler
  • Kilidi açılabilen bisikletler
  • 2 oyunculu bölünmüş ekran modu
  • 20 yoğun seviye
  • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
Ağustos 2022
Geliştirici
Dirt Bike Racing Duel, RHM Interactive tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Dirt Bike Racing Duel game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 4.3k times and has received a rating of 4.23 / 5 din 31 votes. This awesome game has been made by RHM Interactive and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Dirt Bike Racing Duel game, make sure to check out our other exciting games.